Od 8 miesięcy wynajmuję mieszkanie. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od 8 miesięcy wynajmuję mieszkanie.

Od 8 miesięcy wynajmuję mieszkanie. Jedyną wadą lokalu jest brak łóżka tylko niewygodna kanapa, ale cena jest na tyle przystępna, że jakoś to znosiłem. Wczoraj był u mnie znajomy i stwierdził, że ma taką samą WERSALKĘ i pokazał mi jak się ją rozkłada. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że mechanizm rozkładania jest bardzo nietypowy - co nie zmienia faktu, że cały ten czas mogłem spać wygodnie.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Powiedziałam mojej mamie, że po latach

Powiedziałam mojej mamie, że po latach akceptowania zdrad mojego męża mam dosyć i zdecydowałam się na rozwód. Jedyną obawą mojej rodzicielki jest to, że mój już niedługo ex-mąż nie będzie chciał utrzymywać kontaktu z resztą rodziny.
REKLAMA

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy przyszła pora na drzemkę jego siostrzyczki, on nie chciał jej pozwolić, bo chciał kontynuować z nią zabawę. Byłam nieugięta - przynajmniej do czasu, aż przywalił mi garnkiem w głowę i straciłam przytomność. Chwilę później do przytomności przywróciła mnie matka dzieciaków, która akurat wróciła z zakupów. Zwolniła mnie "bo zamiast pilnować jej pociech śpię sobie w najlepsze"... Ta jasne, a że na środku kuchni i w kałuży krwi to już bez znaczenia. Życzę jej powodzenia w znalezieniu kogoś kto wytrzyma z tymi rozwydrzonymi bachorami!
REKLAMA

REKLAMA