Ojciec dorwał się do Instagrama mojej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ojciec dorwał się do Instagrama mojej

Ojciec dorwał się do Instagrama mojej dziewczyny i w trakcie rodzinnego obiadu nabijał się z jej kaczych dziubków na fotach. Kiedy wzięła do ręki pieczywo, powiedział jej żeby lepiej uważała bo spuchnie jej w brzuchu i się przekręci. Aż się popłakał ze śmiechu kiedy to powiedział. Dziewczyna również się popłakała, ale ona z rozpaczy. Zakładam, że miałaby większy dystans do całej tej sytuacji gdyby nie to że było to spotkanie zapoznawcze.
REKLAMA

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem samochód zastępczy. Mają tam taki burdel, że nie odnotowali tego w systemie i po paru dniach auto zostało zgłoszone jako skradzione. Jechałem na podpisanie umowy z klientem. Miałem mieć z tego gigantyczną prowizję... Miałem bo nie dojechałem... Zatrzymała mnie policja i zanim udało się wszystko odkręcić klient już się obraził na dobre. Słyszałem, że poszedł do konkurencji.
REKLAMA

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem nazbierał grzybów o dziwnej nazwie papieraki, właśnie je gotuje dla mnie na romantyczną kolację, a smród jest taki na całe mieszkanie i klatkę, że mam dość!
REKLAMA

REKLAMA