Razem ze mną zatrudniono bardzo przystojnego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Razem ze mną zatrudniono bardzo przystojnego

Razem ze mną zatrudniono bardzo przystojnego faceta. Poznałam go na szkoleniu, które mieliśmy odbywać razem. Siedziałam naprzeciwko niego, kiedy puścił mi oczko. Zaśmiałam się i odpowiedziałam tym samym. Facet niesamowicie się wkurzył, bo był pewien, że nabijam się z jego tiku nerwowego, o którym nie miałam pojęcia. Próbowałam wyjaśnić sytuację i to nie raz - on i tak ma mnie, za pustą lalunię bez empatii i szacunku do innych. Szkoda, bo pod koniec szkolenia dowiedziałam się, że niedługo będzie moim szefem.
REKLAMA

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem samochód zastępczy. Mają tam taki burdel, że nie odnotowali tego w systemie i po paru dniach auto zostało zgłoszone jako skradzione. Jechałem na podpisanie umowy z klientem. Miałem mieć z tego gigantyczną prowizję... Miałem bo nie dojechałem... Zatrzymała mnie policja i zanim udało się wszystko odkręcić klient już się obraził na dobre. Słyszałem, że poszedł do konkurencji.
REKLAMA

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem nazbierał grzybów o dziwnej nazwie papieraki, właśnie je gotuje dla mnie na romantyczną kolację, a smród jest taki na całe mieszkanie i klatkę, że mam dość!
REKLAMA

REKLAMA