Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc. Poprosiłam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc. Poprosiłam

Leżałam w łóżku z zapaleniem płuc. Poprosiłam chłopaka żeby zrobił mi zupkę chińską. Umierałam z głodu, a wiedziałam, że i tak nie mam co liczyć na więcej z jego strony. Powiedział, że tylko skończy rozgrywkę na konsoli i już mi robi. Po godzinie czekania poddałam się i sama doczołgałam się do kuchni i zrobiłam sobie tę przeklętą zupkę. Wtedy mój chłopak nagle się odnalazł. Zapytał czy jemu też zrobiłam i obraził się kiedy dowiedział się, że zrobiłam tylko sobie.
REKLAMA

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem samochód zastępczy. Mają tam taki burdel, że nie odnotowali tego w systemie i po paru dniach auto zostało zgłoszone jako skradzione. Jechałem na podpisanie umowy z klientem. Miałem mieć z tego gigantyczną prowizję... Miałem bo nie dojechałem... Zatrzymała mnie policja i zanim udało się wszystko odkręcić klient już się obraził na dobre. Słyszałem, że poszedł do konkurencji.
REKLAMA

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem nazbierał grzybów o dziwnej nazwie papieraki, właśnie je gotuje dla mnie na romantyczną kolację, a smród jest taki na całe mieszkanie i klatkę, że mam dość!
REKLAMA

REKLAMA