Chciałam nieznacznie rozjaśnić sobie włosy. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Chciałam nieznacznie rozjaśnić sobie włosy.

Chciałam nieznacznie rozjaśnić sobie włosy. Parę minut po tym jak fryzjerka skończyła mi zakładać folie salon wypełnił się gęstym dymem i włączył się alarm przeciwpożarowy. Wszyscy wybiegli przed budynek. Ja zapomniałam o rozjaśniaczu, fryzjerka zapomniała o rozjaśniaczu. Dopiero kiedy głowa zaczęła mnie piec fryzjerka w panice zaczęła mi zdejmować sreberka na środku ulicy. Moje włosy mają kolor żółto-pomarańczowy.
REKLAMA

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem samochód zastępczy. Mają tam taki burdel, że nie odnotowali tego w systemie i po paru dniach auto zostało zgłoszone jako skradzione. Jechałem na podpisanie umowy z klientem. Miałem mieć z tego gigantyczną prowizję... Miałem bo nie dojechałem... Zatrzymała mnie policja i zanim udało się wszystko odkręcić klient już się obraził na dobre. Słyszałem, że poszedł do konkurencji.
REKLAMA

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem nazbierał grzybów o dziwnej nazwie papieraki, właśnie je gotuje dla mnie na romantyczną kolację, a smród jest taki na całe mieszkanie i klatkę, że mam dość!
REKLAMA

REKLAMA