Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili

Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili urządzenia, które emitują dźwięki nie słyszalne przez ludzi, a nie do zniesienia przez myszy. Może i ludzie dźwięków nie słyszą, ale ja mam napadowe ostre bóle głowy od kiedy je podłączyli, myszom za to zdaje się to nie przeszkadzać w najmniejszym stopniu. Raz byłam cały dzień w domu sama i wyłączyłam wszystkie urządzenia. Jak tylko reszta rodziny wróciła wkurzyła się na mnie, a ojciec wykrzyczał, że nie ma zamiaru tolerować moich nastoletnich histerii i wszystkie włączył ponownie. Kłujące bóle głowy pojawiły się od razu...
REKLAMA

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem samochód zastępczy. Mają tam taki burdel, że nie odnotowali tego w systemie i po paru dniach auto zostało zgłoszone jako skradzione. Jechałem na podpisanie umowy z klientem. Miałem mieć z tego gigantyczną prowizję... Miałem bo nie dojechałem... Zatrzymała mnie policja i zanim udało się wszystko odkręcić klient już się obraził na dobre. Słyszałem, że poszedł do konkurencji.
REKLAMA

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem nazbierał grzybów o dziwnej nazwie papieraki, właśnie je gotuje dla mnie na romantyczną kolację, a smród jest taki na całe mieszkanie i klatkę, że mam dość!
REKLAMA

REKLAMA