Z dnia na dzień zaczął mnie potwornie boleć - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Z dnia na dzień zaczął mnie potwornie boleć

Z dnia na dzień zaczął mnie potwornie boleć ząb. Ból był tak nie do wytrzymania, ze na gwałt poszukiwałem jakiejkolwiek pomocy. Po kilku godzinach poszukiwań, znalazł się dentysta, który mógł mnie przyjąć na cito. Kiedy wszedłem do gabinetu, usłyszałem, że jest dość solidnie chory i zapytałem, czy na pewno jest w stanie się mną zająć. Dentysta potwierdził i powiedział, że to tylko alergia. Kiedy mnie znieczulił i już leżałem z pełną buzią wacików, nachylił się do pracy, kiedy zobaczyłem, że z nosa zaczyna mu niebezpiecznie zwisać wielki glut. Próbowałem jakkolwiek mu o tym zakomunikować ze sprzętami dentystycznymi w buzi, ale tylko się zacząłem wiercić, a wraz ze mną dentysta, przez co jego smark skapnął mi prosto do buzi.
REKLAMA

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel zadzwonił, że miał wypadek i nie da rady. Założyłam więc jego przebranie i postanowiłam sama wystąpić w jego roli - pirata. Niektóre dzieci były na przedstawieniu już kolejny raz i zaczęły protestować, że nie jestem piratem bo jestem dziewczyną. Mała dziewczynka stanęła w mojej obronie i powiedziała, że przecież wyglądam jak pirat i mam żółte zęby jak prawdziwy pirat. Ten argument przekonał resztę niedowiarków i rozbawił rodziców, większość do łez.
REKLAMA

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na dworze więc otworzyłem sobie okno na oścież. Jakiś szalony gołąb postanowił zrobić sobie skrót przez moje auto, tylko że ja miałem otwarte tylko jedno okno. Zanim udało mi się otworzyć drugie (to wcale nie jest takie łatwe ze spanikowanym ptakiem miotającym się po całym aucie) zarakał mnie i całe wnętrze.
REKLAMA

REKLAMA