Zostałam zwolniona bez ostrzeżenia bo prezes - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zostałam zwolniona bez ostrzeżenia bo prezes

Zostałam zwolniona bez ostrzeżenia bo prezes zobaczył w sieci moje komentarze napisane w czasie wolnym. Nic co napisałam nie było obraźliwe albo kontrowersyjne, ale szef stwierdził, że nie ma to dla niego znaczenia bo on się po prostu ze mną nie zgadza i nie chcę żebym psuła dobrą opinię firmy, którą budował latami. Udzielałam się w wątku o serialach i napisałam, które są fajne, a które moim zdaniem przereklamowane.
REKLAMA

Byłem przy kasie w sklepie i kiedy miałem

Byłem przy kasie w sklepie i kiedy miałem płacić zadzwonił mój telefon. Odebrałem jedną ręka, a drugą wręczyłem kasjerce złożony banknot - jedyny który miałem w portfelu. Kobieta wytrzeszczyła na mnie oczy i zaczęła się śmiać. Podałem jej ulotkę z leków na hemoroidy dla mojego ojca.
REKLAMA

Mąż siostry jest w delegacji, a ją dopadło

Mąż siostry jest w delegacji, a ją dopadło choróbsko, więc zaproponowałem, że zajmę się ich 5-letnią córką. Zabrałem ją na "randkę"do niewielkiej knajpy u mnie na osiedlu. Pod koniec jedzenia siostrzenica wykrzyknęła entuzjastycznie "czy teraz już możemy wrócić do Ciebie się rozbierać?!". Obiecałem jej, że po obiedzie zrobimy sobie pokaz mody i będziemy się PRZEBIERAĆ. Knajpa wypełniona sąsiadami z osiedla, którzy patrzyli na mnie jak na totalnego zwyrola. W całej historii najsmutniejszy jest fakt, że poza spojrzeniami nikt nie zareagował w zdecydowany sposób.
REKLAMA

REKLAMA