Będę szczery, moja rodzina nie należy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Będę szczery, moja rodzina nie należy

Będę szczery, moja rodzina nie należy do ludzi bogatych. Ledwo wiążemy koniec z końcem. Dodatkowo mój młodszy brat jest bardzo chory i jego leczenie jest kosztowne. Spotykałem się od pół roku z dziewczyną. Niedawno miała urodziny. Zbierałem dość długo na prezent. Kupiłem bukiet kwiatów i zabrałem ją do kina. Na nic więcej nie było mnie stać. Dziewczyna zerwała ze mną, bo za bardzo na niej oszczędzam.
REKLAMA

Mamy z mężem jedno dziecko, ale ja

Mamy z mężem jedno dziecko, ale ja chciałabym kolejne, a on się na to nie zgadza. Konflikt na tym polu powoduje, że od dłuższego czasu nawet ze sobą nie sypiamy. W moje urodziny wrócił z pracy wcześniej i powiedział: "idź do sypialni, zgaś światło i czekaj na mnie, mam dla Ciebie niespodziankę."Ja niesamowicie podekscytowana pobiegłam, zgasiłam światło i rozebrałam się. On wszedł do sypialni i mówi: "Patrz mam nowy zegarek, świeci w ciemności". O moich urodzinach zapomniał!
REKLAMA

Jestem lekarzem. Ostatnio przyszedł

Jestem lekarzem. Ostatnio przyszedł starszy pan i zignorował moją prośbę o usiądnięcie, a że dzień miałem ciężki to ponowiłem prośbę nieco ostrzejszym tonem. Pan usiadł z wyraźnym niezadowoleniem i po dłuższym kręceniu się na krześle w końcu wyrzucił z siebie, że ma problem z hemoroidami.
REKLAMA

REKLAMA