Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby

Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby opowiedziała mi jak po raz pierwszy się w kimś zauroczyła. Na obozie harcerskim poznała starszego od siebie chłopaka, który przez cały wyjazd nie miał pojęcia o jej istnieniu. Ostatniego dnia przy wieczornym ognisku, chłopak usiadł akurat obok niej. Niespodziewanie odezwał się do niej, ale było zbyt głośno (wszyscy śpiewali), a ona była zbyt onieśmielona tym, że ją zauważył, aby cokolwiek zrozumieć, więc odpowiedziała tylko uśmiechem. Po chwili sytuacja się powtórzyła, a moja mama była coraz bardziej przejęta i zawstydzona. W końcu chłopak nie wytrzymał i gdy muzyka przycichła, głośno poprosił, aby poszła zmienić buty, ponieważ wdepnęła w kupę i strasznie od niej śmierdzi. To był koniec pierwszego zauroczenia mojej mamy.
REKLAMA

Mamy z mężem jedno dziecko, ale ja

Mamy z mężem jedno dziecko, ale ja chciałabym kolejne, a on się na to nie zgadza. Konflikt na tym polu powoduje, że od dłuższego czasu nawet ze sobą nie sypiamy. W moje urodziny wrócił z pracy wcześniej i powiedział: "idź do sypialni, zgaś światło i czekaj na mnie, mam dla Ciebie niespodziankę."Ja niesamowicie podekscytowana pobiegłam, zgasiłam światło i rozebrałam się. On wszedł do sypialni i mówi: "Patrz mam nowy zegarek, świeci w ciemności". O moich urodzinach zapomniał!
REKLAMA

Jestem lekarzem. Ostatnio przyszedł

Jestem lekarzem. Ostatnio przyszedł starszy pan i zignorował moją prośbę o usiądnięcie, a że dzień miałem ciężki to ponowiłem prośbę nieco ostrzejszym tonem. Pan usiadł z wyraźnym niezadowoleniem i po dłuższym kręceniu się na krześle w końcu wyrzucił z siebie, że ma problem z hemoroidami.
REKLAMA

REKLAMA