Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby

Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby opowiedziała mi jak po raz pierwszy się w kimś zauroczyła. Na obozie harcerskim poznała starszego od siebie chłopaka, który przez cały wyjazd nie miał pojęcia o jej istnieniu. Ostatniego dnia przy wieczornym ognisku, chłopak usiadł akurat obok niej. Niespodziewanie odezwał się do niej, ale było zbyt głośno (wszyscy śpiewali), a ona była zbyt onieśmielona tym, że ją zauważył, aby cokolwiek zrozumieć, więc odpowiedziała tylko uśmiechem. Po chwili sytuacja się powtórzyła, a moja mama była coraz bardziej przejęta i zawstydzona. W końcu chłopak nie wytrzymał i gdy muzyka przycichła, głośno poprosił, aby poszła zmienić buty, ponieważ wdepnęła w kupę i strasznie od niej śmierdzi. To był koniec pierwszego zauroczenia mojej mamy.
REKLAMA

Na studiach pracowałam na infolinii dużego

Na studiach pracowałam na infolinii dużego banku. Praca bardzo monotonna, ale godziny pracy były bardzo elastyczne i dzięki temu mogłam studiować dziennie. Zrezygnowałam kiedy na koniec egzaminu ustnego wypaliłam automatycznie wyuczoną w banku formułkę: "To ja dziękuję za telefon do nas!".Zastanawiam się nad rzuceniem pracy.

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy. W biurze stałem się obiektem kpin od kiedy zatrudniono nową koleżankę - bardzo hojnie obdarzoną przez naturę. Wszyscy przywitali się z nią normalnie tylko ja wypaliłem "Cycki, to znaczy Piersi, to znaczy CZEŚĆ!".
REKLAMA

REKLAMA