Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez

Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez kilka dni bolała mnie kość ogonowa. Wybrałam się do lekarza, który kazał mi klęknąć na leżance i lekko opuścić spodnie. Było to dziwne polecenie, ale niewiele myśląc wypełniłam je. Chwilę później wrzeszczałam w niebo głosy, gdyż wspaniały lekarz wsadził mi palce w odbyt. Nadal nie wiem, jak to "badanie"miało pomóc w pozbyciu się bólu kości ogonowej.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA