Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez

Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez kilka dni bolała mnie kość ogonowa. Wybrałam się do lekarza, który kazał mi klęknąć na leżance i lekko opuścić spodnie. Było to dziwne polecenie, ale niewiele myśląc wypełniłam je. Chwilę później wrzeszczałam w niebo głosy, gdyż wspaniały lekarz wsadził mi palce w odbyt. Nadal nie wiem, jak to "badanie"miało pomóc w pozbyciu się bólu kości ogonowej.
REKLAMA

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie,

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie, że ludzie mi się jakoś tak dziwnie przyglądają, ale młody z entuzjazmem opowiadał co się wydarzyło w ciągu dnia i nie miałam nawet chwili by się nad tym głębiej zastanowić. Dopiero przed blokiem kiedy wiatr mocniej zawiał poczułam powiem na plecach - szew garsonki się spruł na całej długości od szyi do samego tyłka. Zapytałam syna czy zauważył to wcześniej. Wzruszył tylko ramionami i powiedział: "Nooo, pod szkołą"i dalej opowiadał swoją historię.
REKLAMA

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie zabawy związane z liczeniem, więc teściowa chciała ją nauczyć podstaw mnożenia i dzielenia. Położyła na stole 4 córeczki i zapytała: "Mamy cztery cukierki do podziału na nas dwie. Ile każda z nas zje?". Córka podumała chwilę po czym powiedziała, że lepiej żeby sama zjadła wszystkie bo babcia i tak już jest za gruba.
REKLAMA

REKLAMA