Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA




Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez

Niedawno niefortunnie upadłam tak, że przez kilka dni bolała mnie kość ogonowa. Wybrałam się do lekarza, który kazał mi klęknąć na leżance i lekko opuścić spodnie. Było to dziwne polecenie, ale niewiele myśląc wypełniłam je. Chwilę później wrzeszczałam w niebo głosy, gdyż wspaniały lekarz wsadził mi palce w odbyt. Nadal nie wiem, jak to "badanie"miało pomóc w pozbyciu się bólu kości ogonowej.




NASTĘPNA HISTORIA >>



REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.




REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...




REKLAMA

REKLAMA