Jestem z moim chłopakiem od trzech lat. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem z moim chłopakiem od trzech lat.

Jestem z moim chłopakiem od trzech lat. Ostatnio, jako że obydwoje właśnie napisaliśmy matury, postanowiliśmy pojechać sobie na jakiś romantyczny wypad we dwoje, na wieś. Okolica piękna - jeziorko, pomost, drewniany domek i perspektywa paru dni laby. Siadamy na pomoście, zachód słońca, wszystko idealnie. Nagle mój chłopak zaczyna płakać i mówi mi, że już mnie nie kocha i że chciał ze mną zerwać po wyjeździe, ale nie może już tego dłużej w sobie trzymać.
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA