Jestem z moim chłopakiem od trzech lat. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem z moim chłopakiem od trzech lat.

Jestem z moim chłopakiem od trzech lat. Ostatnio, jako że obydwoje właśnie napisaliśmy matury, postanowiliśmy pojechać sobie na jakiś romantyczny wypad we dwoje, na wieś. Okolica piękna - jeziorko, pomost, drewniany domek i perspektywa paru dni laby. Siadamy na pomoście, zachód słońca, wszystko idealnie. Nagle mój chłopak zaczyna płakać i mówi mi, że już mnie nie kocha i że chciał ze mną zerwać po wyjeździe, ale nie może już tego dłużej w sobie trzymać.
REKLAMA

Zabrałam swojego psa na kontrolę do

Zabrałam swojego psa na kontrolę do weterynarza. Przystojny doktor zbadał psa i stwierdził, że ma bardzo sporą nadwagę po czym zlustrował mnie krytycznie wzrokiem i zapytał czy wiem, że nasi podopieczni najczęściej przyjmują wzorce zachowań i zwyczaje jedzeniowe po nas?
REKLAMA

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał mnie ogromny bukiet kwiatów i czekoladki. Pomyślałam, że to od mojego chłopaka. Akurat był w delegacji, ale wiedział, że następnego dnia mam wolne. Rozpromieniona przeczytałam załączona karteczkę z krótką wiadomością: "Przepraszam, że przespałam się z Twoim chłopakiem".
REKLAMA

REKLAMA