Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco

Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco chłodnej atmosferze. Nie rozumiałam, skąd u rodziny nagły dystans do nas, do momentu kiedy po weselu zabierałam tablicę z planem miejsc przy stołach. Okazało się, że świadek wysłał do druku i powiesił plan - ale wersję, gdzie widoczna była warstwa z Photoshopa na której były komentarze robocze. Komentarze typu "Zbyt kłótliwa""dziadek jej nie cierpi""daleko, żeby młody nie musiał na nią patrzeć"...
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA