Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco

Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco chłodnej atmosferze. Nie rozumiałam, skąd u rodziny nagły dystans do nas, do momentu kiedy po weselu zabierałam tablicę z planem miejsc przy stołach. Okazało się, że świadek wysłał do druku i powiesił plan - ale wersję, gdzie widoczna była warstwa z Photoshopa na której były komentarze robocze. Komentarze typu "Zbyt kłótliwa""dziadek jej nie cierpi""daleko, żeby młody nie musiał na nią patrzeć"...
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA