Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco

Moje niedawne wesele przebiegło w zadziwiająco chłodnej atmosferze. Nie rozumiałam, skąd u rodziny nagły dystans do nas, do momentu kiedy po weselu zabierałam tablicę z planem miejsc przy stołach. Okazało się, że świadek wysłał do druku i powiesił plan - ale wersję, gdzie widoczna była warstwa z Photoshopa na której były komentarze robocze. Komentarze typu "Zbyt kłótliwa""dziadek jej nie cierpi""daleko, żeby młody nie musiał na nią patrzeć"...
REKLAMA

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział suchara na imprezie rodzinnej. Niedawno dowiedziała się, że wiele cech dzieci dziedziczą po rodzicach. Kawały małżonka są zazwyczaj tak nieudane, że dziewczyna załamała się ze strachu, że poczucie humoru mogła odziedziczyć po ojcu.
REKLAMA

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem żeby nie rozjechać zwierzaka, który niespodziewanie wybiegł mi przed maskę. Wbiłem się w drzewo. Zamiast do kościoła musieliśmy z narzeczoną pojechać do szpitala na kontrolę. Sprawcą zamieszania okazał się 3-letni chłopiec, którzy pokłócił się o jakąś pierdołę z mamą i rzucił swoją maskotkę na drogę.
REKLAMA

REKLAMA