Około tygodnia po przeprowadzce mama - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA




Około tygodnia po przeprowadzce mama

Około tygodnia po przeprowadzce mama oznajmiła mi, że skoro jestem dorosły, moge sam wyrzucić wszystkie niepotrzebne rzeczy, bo piwnica której będziemy używali jest mniejsza niż w naszym poprzednim domu.
Zgodziłem się i zaraz po jej wyjściu zabrałem się do pracy, od razu w oczy rzucił mi sie brzydki beżowy wazon z pokrywką. Nie zastanawiając się, z miejsca go wyrzuciłem i kontynuowałem sprzątanie, mama po powrocie zaczęła czegoś szukać i zapytała, czy nie widziałem gdzieś urny z prochami dziadka, bo trzeba ją postawić pod krzyżem na kominku. Zgadnijcie, co było w tym wazonie.




REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.




REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.




REKLAMA

REKLAMA