Około tygodnia po przeprowadzce mama - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Około tygodnia po przeprowadzce mama

Około tygodnia po przeprowadzce mama oznajmiła mi, że skoro jestem dorosły, moge sam wyrzucić wszystkie niepotrzebne rzeczy, bo piwnica której będziemy używali jest mniejsza niż w naszym poprzednim domu.
Zgodziłem się i zaraz po jej wyjściu zabrałem się do pracy, od razu w oczy rzucił mi sie brzydki beżowy wazon z pokrywką. Nie zastanawiając się, z miejsca go wyrzuciłem i kontynuowałem sprzątanie, mama po powrocie zaczęła czegoś szukać i zapytała, czy nie widziałem gdzieś urny z prochami dziadka, bo trzeba ją postawić pod krzyżem na kominku. Zgadnijcie, co było w tym wazonie.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA