Moja mama ma własną firmę. Pewnego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja mama ma własną firmę. Pewnego

Moja mama ma własną firmę. Pewnego wakacyjnego dnia zaproponowała, że weźmie mnie do pracy, pomogę jej itd. Zgodziłam się. Siedzimy przy biurku, mama dostała sms-a, odczytała go i powiedziała mi, że musi na chwilę wyjść do kolegi dwa pomieszczenia dalej, bo coś tam musi mu pomóc. Powiedziała, że kiedy przyjdzie klient, to mam mu kazać poczekać, ona wróci za jakiś kwadrans. OK, przyszedł klient, kazałam mu chwilę poczekać. Mija 20 minut, mamy nie ma, klient lekko zdenerwowany, idę więc po mamę. Wchodzę dwa pomieszczenia dalej i co widzę? Moją mamę, którą posuwa jej kolega...
REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.
REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.
REKLAMA

REKLAMA