Moja mama ma własną firmę. Pewnego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja mama ma własną firmę. Pewnego

Moja mama ma własną firmę. Pewnego wakacyjnego dnia zaproponowała, że weźmie mnie do pracy, pomogę jej itd. Zgodziłam się. Siedzimy przy biurku, mama dostała sms-a, odczytała go i powiedziała mi, że musi na chwilę wyjść do kolegi dwa pomieszczenia dalej, bo coś tam musi mu pomóc. Powiedziała, że kiedy przyjdzie klient, to mam mu kazać poczekać, ona wróci za jakiś kwadrans. OK, przyszedł klient, kazałam mu chwilę poczekać. Mija 20 minut, mamy nie ma, klient lekko zdenerwowany, idę więc po mamę. Wchodzę dwa pomieszczenia dalej i co widzę? Moją mamę, którą posuwa jej kolega...
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA