Bardzo podobała mi się dziewczyna, która - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Bardzo podobała mi się dziewczyna, która

Bardzo podobała mi się dziewczyna, która była hodowczynią yorków. Zagadałem, w rozmowie wyszło, że też mam takiego psa (a nie mam). Po kilku spotkaniach stwierdziła, że chciałaby zobaczyć jak mieszkam. Qurna, pożyczyłem yorka od matki kumpla, żeby nie było, że kłamałem. Żeby go obłaskawić, troszkę go podkarmiałem szynką, serem żółtym itd. Kiedy przyszła dziewczyna, pies dostał amoku - zaczął gwałcić jej nogę, podarł jej rajstopy, pogryzł mi rękę, którą go odsuwałem. Po całej akcji, jak go zamknąłem w salonie, dostał potężnej sraczki. Nie wiedziałem, że ten skurczybyk jest agresywny w stosunku do samców, gdy w pobliżu pojawia się suczka z cieczką. Suki mojej wybranki miały cieczkę, a mnie potraktował, jak rywala. I jeszcze się dowiedziałem, że york je dziennie 10 dkg jedzenia - ja mu dałem naraz w sumie ze dwa razy tyle... A także, że małego, gryzącego psa trudniej złapać niż dużego. Z randki wyszły nici, a ja zyskałem 2 szwy i opinię kłamcy .
REKLAMA


Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym

Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym amatorem pieczywa. Choćby nie wiem jak był najedzony, to jak widzi chleb albo bułkę, to chce je zjeść, albo chociaż nadgryźć. Koło wyjścia z mojego bloku jest śmietnik, a obok niego ludzie codziennie wyrzucają czerstwe pieczywo dla gołębi. Za każdym razem jak wychodzimy z domu bez wózka, synek wyrywa się do tego pieczywa i muszę go siłą odciągać, co kończy się płaczem i krzykiem.

REKLAMA


Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną

Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną bałaganiarą, dlatego stanąłem jak wryty, kiedy zobaczyłem, że sama z siebie sprząta łazienkę. Szybko sprowadziła mnie na ziemię tłumacząc, że sprząta jedynie lustro i jego okolice żeby zrobić ładne selfie.

REKLAMA
REKLAMA