Bardzo podobała mi się dziewczyna, która - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Bardzo podobała mi się dziewczyna, która

Bardzo podobała mi się dziewczyna, która była hodowczynią yorków. Zagadałem, w rozmowie wyszło, że też mam takiego psa (a nie mam). Po kilku spotkaniach stwierdziła, że chciałaby zobaczyć jak mieszkam. Qurna, pożyczyłem yorka od matki kumpla, żeby nie było, że kłamałem. Żeby go obłaskawić, troszkę go podkarmiałem szynką, serem żółtym itd. Kiedy przyszła dziewczyna, pies dostał amoku - zaczął gwałcić jej nogę, podarł jej rajstopy, pogryzł mi rękę, którą go odsuwałem. Po całej akcji, jak go zamknąłem w salonie, dostał potężnej sraczki. Nie wiedziałem, że ten skurczybyk jest agresywny w stosunku do samców, gdy w pobliżu pojawia się suczka z cieczką. Suki mojej wybranki miały cieczkę, a mnie potraktował, jak rywala. I jeszcze się dowiedziałem, że york je dziennie 10 dkg jedzenia - ja mu dałem naraz w sumie ze dwa razy tyle... A także, że małego, gryzącego psa trudniej złapać niż dużego. Z randki wyszły nici, a ja zyskałem 2 szwy i opinię kłamcy .
REKLAMA

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko co jej powie wróżka. W zeszłym roku poprosiła mnie o to bym opowiadała jej każdy swój sen, bo zdaniem wróżki mam w sobie kosmiczną cząstkę, która sprawia, że moje sny są prorocze. Wyśmiałam ją, bo dla mnie to kompletne banialuki, ale skoro się uparła to przez parę dni opowiadałam jej o "mrówkach mutantach zjadających koty", "tsunami lawy"i innych nie mniej wykręconych snach. Do dzisiaj jest na mnie obrażona, bo jej zdaniem bezczelnie się z niej nabijałam. Co poradzić, że ja naprawdę mam zazwyczaj takie porypane sny!Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za

Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za blisko związany z mamusią kiedy po pijaku przyznaje Ci się, że nigdy by Cię nie zdradził bo nie mógłby spojrzeć w oczy... swojej mamie. Na moje oburzenie zareagował zdziwieniem, bo przecież partnerów można w życiu mieć wielu, ale matka jest tylko jedna. Jeszcze bardzo się zdziwił kiedy go rzuciłam.
REKLAMA

REKLAMA