Wygrałam w konkursie piękny samochód, o - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wygrałam w konkursie piękny samochód, o

Wygrałam w konkursie piękny samochód, o którym marzyłam od dawna. Nie minął miesiąc odkąd go mam, a już była u mnie 4 razy policja z powodu zbyt drogiego samochodu względem mojego statusu. Mało tego, troskliwi sąsiedzi donieśli na mnie także do urzędu skarbowego że mam nowy samochód, oczywiście na pewno z nieopłaconym podatkiem i lewym źródłem dochodów.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA