Wygrałam w konkursie piękny samochód, o - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wygrałam w konkursie piękny samochód, o

Wygrałam w konkursie piękny samochód, o którym marzyłam od dawna. Nie minął miesiąc odkąd go mam, a już była u mnie 4 razy policja z powodu zbyt drogiego samochodu względem mojego statusu. Mało tego, troskliwi sąsiedzi donieśli na mnie także do urzędu skarbowego że mam nowy samochód, oczywiście na pewno z nieopłaconym podatkiem i lewym źródłem dochodów.
REKLAMA

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel zadzwonił, że miał wypadek i nie da rady. Założyłam więc jego przebranie i postanowiłam sama wystąpić w jego roli - pirata. Niektóre dzieci były na przedstawieniu już kolejny raz i zaczęły protestować, że nie jestem piratem bo jestem dziewczyną. Mała dziewczynka stanęła w mojej obronie i powiedziała, że przecież wyglądam jak pirat i mam żółte zęby jak prawdziwy pirat. Ten argument przekonał resztę niedowiarków i rozbawił rodziców, większość do łez.
REKLAMA

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na dworze więc otworzyłem sobie okno na oścież. Jakiś szalony gołąb postanowił zrobić sobie skrót przez moje auto, tylko że ja miałem otwarte tylko jedno okno. Zanim udało mi się otworzyć drugie (to wcale nie jest takie łatwe ze spanikowanym ptakiem miotającym się po całym aucie) zarakał mnie i całe wnętrze.
REKLAMA

REKLAMA