Jestem nauczycielem informatyki. W czasie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem nauczycielem informatyki. W czasie

Jestem nauczycielem informatyki. W czasie lekcji pokazowej (takiej, na której są nauczyciele, dyrekcja, rodzice, itd.)dopadł mnie rotawirus. Narąbałem w spodnie i prawie całą lekcję spędziłem siedząc na krześle, raz purpurowy, raz zielony. Lekcja podobała się, choć wg pisemnej opinii "nauczyciel był statyczny, mało pomagający uczniom, bardzo zestresowany". Prezentację i strony przygotowywałem 2 miesiące....
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA