Jestem nauczycielem informatyki. W czasie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem nauczycielem informatyki. W czasie

Jestem nauczycielem informatyki. W czasie lekcji pokazowej (takiej, na której są nauczyciele, dyrekcja, rodzice, itd.)dopadł mnie rotawirus. Narąbałem w spodnie i prawie całą lekcję spędziłem siedząc na krześle, raz purpurowy, raz zielony. Lekcja podobała się, choć wg pisemnej opinii "nauczyciel był statyczny, mało pomagający uczniom, bardzo zestresowany". Prezentację i strony przygotowywałem 2 miesiące....
REKLAMA

Moi rodzice są na emeryturze a wirus

Moi rodzice są na emeryturze a wirus zaskoczył ich na drugim końcu świata - w Wietnamie. Nie widziałam ich od paru miesięcy, ale regularnie do mnie dzwonią... wypytać jak się miewa pies. Wysłali też dwie pocztówki... adresowane do psa, a wczoraj przyszła spora paczka zagraniczna adresowana o dziwo do mnie. W środku była masa zabawek dla PSA!
REKLAMA

Spacerowałem sam po górach. Wracając do

Spacerowałem sam po górach. Wracając do schroniska napotkałem na grupę dzieciaków w wieku podstawówki. Piknikowali wraz z opiekunami. Pozdrowiłem ich i wtedy jakaś mała dziewczynka na mnie spojrzała i przerażona wykrzyczała "Yeti!". Po chwili 20tka małych dzieciaków z autentycznym przerażeniem rozbiegła się na wszystkie strony bo bały się, że ich zjem. Współczuję opiekunom.
REKLAMA

REKLAMA