Jestem nauczycielem informatyki. W czasie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem nauczycielem informatyki. W czasie

Jestem nauczycielem informatyki. W czasie lekcji pokazowej (takiej, na której są nauczyciele, dyrekcja, rodzice, itd.)dopadł mnie rotawirus. Narąbałem w spodnie i prawie całą lekcję spędziłem siedząc na krześle, raz purpurowy, raz zielony. Lekcja podobała się, choć wg pisemnej opinii "nauczyciel był statyczny, mało pomagający uczniom, bardzo zestresowany". Prezentację i strony przygotowywałem 2 miesiące....
REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.
REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.
REKLAMA

REKLAMA