Kilka lat temu zostałam okradziona. Sprawę - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kilka lat temu zostałam okradziona. Sprawę

Kilka lat temu zostałam okradziona. Sprawę zgłosiłam na policji, jednak na mój dowód został wzięty kredyt. Nie ujawniono sprawcy kradzieży i pożyczkobiorcy! W jaki sposób dowiedziałam się o pożyczce? Otóż kadrowa poinformowała mnie o piśmie od komornika żądającego zajęcia 1/2 pensji. W banku, który udzielił kredytu mam konto i bank nie ma do mnie żadnych zastrzeżeń.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA