Kilka lat temu zostałam okradziona. Sprawę - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kilka lat temu zostałam okradziona. Sprawę

Kilka lat temu zostałam okradziona. Sprawę zgłosiłam na policji, jednak na mój dowód został wzięty kredyt. Nie ujawniono sprawcy kradzieży i pożyczkobiorcy! W jaki sposób dowiedziałam się o pożyczce? Otóż kadrowa poinformowała mnie o piśmie od komornika żądającego zajęcia 1/2 pensji. W banku, który udzielił kredytu mam konto i bank nie ma do mnie żadnych zastrzeżeń.
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA