Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy

Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy osobne komputery - ja stacjonarny, ona laptop. Niestety nie ma swojego internetu, więc często podkrada mi go dodatkowym kablem do modemu. Przez to na podłodze, w pobliżu okna wiecznie walają się kable od laptopa siostry, jakaś ładowarka, USB, ten od internetu itp. Biurko mam ustawione tak, że po południu słońce mnie oślepia. Zaczęło mnie razić więc wstałam, by zasłonić rolety. Zapomniałam o kablach, potknęłam się o nie i poleciałam do przodu... twarzą na kaktusy, które stoją na parapecie. Mam ich 12.
REKLAMA

Na studiach pracowałam na infolinii dużego

Na studiach pracowałam na infolinii dużego banku. Praca bardzo monotonna, ale godziny pracy były bardzo elastyczne i dzięki temu mogłam studiować dziennie. Zrezygnowałam kiedy na koniec egzaminu ustnego wypaliłam automatycznie wyuczoną w banku formułkę: "To ja dziękuję za telefon do nas!".
REKLAMA

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy.

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy. W biurze stałem się obiektem kpin od kiedy zatrudniono nową koleżankę - bardzo hojnie obdarzoną przez naturę. Wszyscy przywitali się z nią normalnie tylko ja wypaliłem "Cycki, to znaczy Piersi, to znaczy CZEŚĆ!".
REKLAMA

REKLAMA