Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy

Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy osobne komputery - ja stacjonarny, ona laptop. Niestety nie ma swojego internetu, więc często podkrada mi go dodatkowym kablem do modemu. Przez to na podłodze, w pobliżu okna wiecznie walają się kable od laptopa siostry, jakaś ładowarka, USB, ten od internetu itp. Biurko mam ustawione tak, że po południu słońce mnie oślepia. Zaczęło mnie razić więc wstałam, by zasłonić rolety. Zapomniałam o kablach, potknęłam się o nie i poleciałam do przodu... twarzą na kaktusy, które stoją na parapecie. Mam ich 12.
REKLAMA


Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące.

Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące. Zazwyczaj dzieliliśmy się rachunkami za jedzenie na mieście po połowie, ale jako, że ostatnio dostałam podwyżkę w ramach świętowania zaproponowałam mu, że ja stawiam. Zamówił rzeczy za 4 STÓWKI, poprosił o zapakowanie większości na wynos bo nie dał rady tyle zjeść, a na koniec zerwał ze mną i wyszedł z zapakowanym jedzeniem.

REKLAMA


Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak

Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak zaczęłam karmić swoją pierwszą córeczkę to każdy kontakt mojej skóry z własnym mlekiem kończył się bolesną wysypką.

REKLAMA
REKLAMA