Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy

Od jakiegoś czasu ja i moja siostra mamy osobne komputery - ja stacjonarny, ona laptop. Niestety nie ma swojego internetu, więc często podkrada mi go dodatkowym kablem do modemu. Przez to na podłodze, w pobliżu okna wiecznie walają się kable od laptopa siostry, jakaś ładowarka, USB, ten od internetu itp. Biurko mam ustawione tak, że po południu słońce mnie oślepia. Zaczęło mnie razić więc wstałam, by zasłonić rolety. Zapomniałam o kablach, potknęłam się o nie i poleciałam do przodu... twarzą na kaktusy, które stoją na parapecie. Mam ich 12.
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA