Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem

Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem pismo z mieszkaniówki, którego treść była taka: Uprzejmie prosimy o niezwłoczne uregulowanie niedopłaty za ogrzewanie i ciepłą wodę za okres sezonu zimowego w wysokości;247,57zł. A że byłem przed wypłatą i nie posiadałem takiej kwoty, musiałem pożyczyć od dziadków (bo mieszkają najbliżej) Więc przychodzę i pytam czy taką sumę są w stanie mi pożyczyć. Na co usłyszałem: "Tak, tak wnusiu. Widzimy, że krucho u Ciebie z pieniędzmi, więc postanowiliśmy po śmierci wszystkie oszczędności, samochód i mieszkanie zapisać na Ciebie."A ja bez namysłu palnąłem: Tak!? Już nie mogę się doczekać! Gdyby spojrzenie mogło zabijać...
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA