Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem

Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem pismo z mieszkaniówki, którego treść była taka: Uprzejmie prosimy o niezwłoczne uregulowanie niedopłaty za ogrzewanie i ciepłą wodę za okres sezonu zimowego w wysokości;247,57zł. A że byłem przed wypłatą i nie posiadałem takiej kwoty, musiałem pożyczyć od dziadków (bo mieszkają najbliżej) Więc przychodzę i pytam czy taką sumę są w stanie mi pożyczyć. Na co usłyszałem: "Tak, tak wnusiu. Widzimy, że krucho u Ciebie z pieniędzmi, więc postanowiliśmy po śmierci wszystkie oszczędności, samochód i mieszkanie zapisać na Ciebie."A ja bez namysłu palnąłem: Tak!? Już nie mogę się doczekać! Gdyby spojrzenie mogło zabijać...
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc nadal chodzę do pracy, bo lubię przebywać wśród ludzi. Dzisiaj do sklepu, w którym pracuję przyszedł starszy pan i na pytanie czy mogę mu jakoś pomóc spojrzał na mnie jak na wariatkę i powiedział: "O ja pierd*le dziecko drogie, pomóż lepiej sobie. Czy Ty nie widzisz jaka Ty jesteś k*rwa gruba?!". I to starsi ludzi narzekają na tą "dzisiejszą młodzież"?
REKLAMA

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie należy do lekkich, a pracuję z podopiecznymi, którzy mają demencję. Pewnego dnia wszedłem do pokoju rezydentki. Zamiast niej, zastałem tam rezydenta, który użył fotela, jak toalety, podtarł się gazetą i wszystko co znajdowało się w bobliżu, wysmarował fekaliami. Niewiele myśĺąc złapałem za klamkę, by wyjść z pokoju...Tak, klamka też była SOCZYŚCIE wysmarowana. Chyba wszyscy na oddziale słyszeli mój krzyk.
REKLAMA

REKLAMA