Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem

Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem pismo z mieszkaniówki, którego treść była taka: Uprzejmie prosimy o niezwłoczne uregulowanie niedopłaty za ogrzewanie i ciepłą wodę za okres sezonu zimowego w wysokości;247,57zł. A że byłem przed wypłatą i nie posiadałem takiej kwoty, musiałem pożyczyć od dziadków (bo mieszkają najbliżej) Więc przychodzę i pytam czy taką sumę są w stanie mi pożyczyć. Na co usłyszałem: "Tak, tak wnusiu. Widzimy, że krucho u Ciebie z pieniędzmi, więc postanowiliśmy po śmierci wszystkie oszczędności, samochód i mieszkanie zapisać na Ciebie."A ja bez namysłu palnąłem: Tak!? Już nie mogę się doczekać! Gdyby spojrzenie mogło zabijać...
REKLAMA

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów.

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów. Siedzieli i coraz bardziej upojeni napojami wyskokowymi oglądali kolejne hity. Nie wzięliśmy pod uwagę, że warto byłoby przenieść nasze papugi z domu na taką imprezę. Dźwięki, którymi nas raczą w środku nocy od paru dni są nie do opisania. Za każdym razem jestem bliska zawału.
REKLAMA

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic, więc wzięliśmy się z żoną ostro za temperowanie jego zapędów. Żeby dostać kieszonkowe musi pilnować porządku w swoim pokoju , raz w miesiącu ugotować obiad dla wszystkich i raz na dwa tygodnie sprząta łazienkę. Początki były trudne, ale w zeszłym miesiącu sam z siebie zaproponował, że zrobi pranie. Parę razy robił to pod nadzorem, a później pozwoliliśmy mu już robić samemu. Wczoraj chciał zrobić nam niespodziankę i uprać również nasze rzeczy. Bardzo miły gest, szkoda tylko, że zamiast płynu do płukania przez pomyłkę wlał wybielacz.
REKLAMA

REKLAMA