Brat znajomej jakiś czas temu popełnił - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Brat znajomej jakiś czas temu popełnił

Brat znajomej jakiś czas temu popełnił samobójstwo. Ciężko to przeżyła, ale z racji powrotu do domu i opiekowania się rodzicami, opuściła dużo zajęć. Nieco się ogarnęła i wróciła na studia. Dostała szansę od prowadzącego niewtajemniczonego w sprawę, by zaliczyć rok, musiała tylko przygotować referat. Temat? "Geneza samobójstwa, czyli jak bliscy nie widzą ważnych sygnałów".
REKLAMA

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym

Od niedawna sprzedaję rzeczy na popularnym portalu aukcyjnym. Dzisiaj dostałam swój pierwszy negatywny komentarz. Niezadowolona kobieta skarżyła się na smak daleko odbiegający od oczekiwanego. Nie wiem czego się spodziewała po szmince o kolorze malinowym, ani jak jej zdaniem ja zawiniłam, ale wiem już, że handel to ciężki kawałek chleba.
REKLAMA

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po

Mój ojciec dostał takiego zatwardzenia po świętach, że zatkało go na parę dni. Próbował środków na przeczyszczenie, ale go nie ruszyło. Matka się na niego wkurzyła, bo nie chciał pójść do lekarza. Obiecał, że jeśli ten jeden ostatni raz mu się nie uda to pójdzie. Tak cisnął, że aż stracił przytomność na kiblu.
REKLAMA

REKLAMA