Ostatnio rozmawiałem ze swoją dziewczyną - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio rozmawiałem ze swoją dziewczyną

Ostatnio rozmawiałem ze swoją dziewczyną na GG. W trakcie rozmowy chciałem opowiedzieć jej kawał: ten o dziewczynie, która siada z rodzicami w kuchni i jąkając się mówi: .... nie wiem jak to powiedzieć, ale od dawna źle się czuję w swoim ciele... zastanawiam się nad pewnym poważnym krokiem... jestem w trakcie terapii hormonalnej i niedługo poddam się operacji zmiany płci... (Na co tata ma odpowiedzieć: Jaja sobie robisz?) Niestety, wskutek przerw w połączeniu Internetowym, do dziewczyny dochodziły tylko strzępki kawału i nie było tam nic o tym, że to kawał, a więc przeczytała: "Nie wiem jak to powiedzieć, ale od dawna źle się czuję w swoim ciele... zastanawiam się nad pewnym poważnym krokiem... jestem w trakcie terapii hormonalnej i niedługo poddam się operacji zmiany płci."
REKLAMA

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel zadzwonił, że miał wypadek i nie da rady. Założyłam więc jego przebranie i postanowiłam sama wystąpić w jego roli - pirata. Niektóre dzieci były na przedstawieniu już kolejny raz i zaczęły protestować, że nie jestem piratem bo jestem dziewczyną. Mała dziewczynka stanęła w mojej obronie i powiedziała, że przecież wyglądam jak pirat i mam żółte zęby jak prawdziwy pirat. Ten argument przekonał resztę niedowiarków i rozbawił rodziców, większość do łez.
REKLAMA

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na dworze więc otworzyłem sobie okno na oścież. Jakiś szalony gołąb postanowił zrobić sobie skrót przez moje auto, tylko że ja miałem otwarte tylko jedno okno. Zanim udało mi się otworzyć drugie (to wcale nie jest takie łatwe ze spanikowanym ptakiem miotającym się po całym aucie) zarakał mnie i całe wnętrze.
REKLAMA

REKLAMA