Ostatnio rozmawiałem ze swoją dziewczyną - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio rozmawiałem ze swoją dziewczyną

Ostatnio rozmawiałem ze swoją dziewczyną na GG. W trakcie rozmowy chciałem opowiedzieć jej kawał: ten o dziewczynie, która siada z rodzicami w kuchni i jąkając się mówi: .... nie wiem jak to powiedzieć, ale od dawna źle się czuję w swoim ciele... zastanawiam się nad pewnym poważnym krokiem... jestem w trakcie terapii hormonalnej i niedługo poddam się operacji zmiany płci... (Na co tata ma odpowiedzieć: Jaja sobie robisz?) Niestety, wskutek przerw w połączeniu Internetowym, do dziewczyny dochodziły tylko strzępki kawału i nie było tam nic o tym, że to kawał, a więc przeczytała: "Nie wiem jak to powiedzieć, ale od dawna źle się czuję w swoim ciele... zastanawiam się nad pewnym poważnym krokiem... jestem w trakcie terapii hormonalnej i niedługo poddam się operacji zmiany płci."
REKLAMA

Zabrałam swojego psa na kontrolę do

Zabrałam swojego psa na kontrolę do weterynarza. Przystojny doktor zbadał psa i stwierdził, że ma bardzo sporą nadwagę po czym zlustrował mnie krytycznie wzrokiem i zapytał czy wiem, że nasi podopieczni najczęściej przyjmują wzorce zachowań i zwyczaje jedzeniowe po nas?
REKLAMA

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał mnie ogromny bukiet kwiatów i czekoladki. Pomyślałam, że to od mojego chłopaka. Akurat był w delegacji, ale wiedział, że następnego dnia mam wolne. Rozpromieniona przeczytałam załączona karteczkę z krótką wiadomością: "Przepraszam, że przespałam się z Twoim chłopakiem".
REKLAMA

REKLAMA