Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie

Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie można powiedzieć, że "burżujem", ale mam kasę. Moja była zawsze mówiła, iż bardzo mnie kocha, że pieniądze nie mają dla niej znaczenia, liczy się tylko wnętrze i uczucie. Postanowiłem jej się oświadczyć. Była wniebowzięta. Niedługo potem poszliśmy do urzędu załatwić wszystkie formalności. Tam powiedziałem urzędnikowi, że chcę spisać intercyzę. Narzeczonej się to nie spodobało, pokłóciła się ze mną i wyszła. Parę tygodni później widziałem ją u boku starszego pana, płacącego za jej sukienki złotą kartą kredytową, po czym namiętnie pocałowała go w usta. Faktycznie - uczucie jest najważniejsze.
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA