Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie

Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie można powiedzieć, że "burżujem", ale mam kasę. Moja była zawsze mówiła, iż bardzo mnie kocha, że pieniądze nie mają dla niej znaczenia, liczy się tylko wnętrze i uczucie. Postanowiłem jej się oświadczyć. Była wniebowzięta. Niedługo potem poszliśmy do urzędu załatwić wszystkie formalności. Tam powiedziałem urzędnikowi, że chcę spisać intercyzę. Narzeczonej się to nie spodobało, pokłóciła się ze mną i wyszła. Parę tygodni później widziałem ją u boku starszego pana, płacącego za jej sukienki złotą kartą kredytową, po czym namiętnie pocałowała go w usta. Faktycznie - uczucie jest najważniejsze.
REKLAMA

Zabrałam swojego psa na kontrolę do

Zabrałam swojego psa na kontrolę do weterynarza. Przystojny doktor zbadał psa i stwierdził, że ma bardzo sporą nadwagę po czym zlustrował mnie krytycznie wzrokiem i zapytał czy wiem, że nasi podopieczni najczęściej przyjmują wzorce zachowań i zwyczaje jedzeniowe po nas?
REKLAMA

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał mnie ogromny bukiet kwiatów i czekoladki. Pomyślałam, że to od mojego chłopaka. Akurat był w delegacji, ale wiedział, że następnego dnia mam wolne. Rozpromieniona przeczytałam załączona karteczkę z krótką wiadomością: "Przepraszam, że przespałam się z Twoim chłopakiem".
REKLAMA

REKLAMA