Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie

Jestem dosyć zamożnym człowiekiem. Nie można powiedzieć, że "burżujem", ale mam kasę. Moja była zawsze mówiła, iż bardzo mnie kocha, że pieniądze nie mają dla niej znaczenia, liczy się tylko wnętrze i uczucie. Postanowiłem jej się oświadczyć. Była wniebowzięta. Niedługo potem poszliśmy do urzędu załatwić wszystkie formalności. Tam powiedziałem urzędnikowi, że chcę spisać intercyzę. Narzeczonej się to nie spodobało, pokłóciła się ze mną i wyszła. Parę tygodni później widziałem ją u boku starszego pana, płacącego za jej sukienki złotą kartą kredytową, po czym namiętnie pocałowała go w usta. Faktycznie - uczucie jest najważniejsze.
REKLAMA

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel

Wystawiliśmy teatrzyk dla dzieci, a kumpel zadzwonił, że miał wypadek i nie da rady. Założyłam więc jego przebranie i postanowiłam sama wystąpić w jego roli - pirata. Niektóre dzieci były na przedstawieniu już kolejny raz i zaczęły protestować, że nie jestem piratem bo jestem dziewczyną. Mała dziewczynka stanęła w mojej obronie i powiedziała, że przecież wyglądam jak pirat i mam żółte zęby jak prawdziwy pirat. Ten argument przekonał resztę niedowiarków i rozbawił rodziców, większość do łez.
REKLAMA

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na

Stałem w popołudniowym korku. Ciepło na dworze więc otworzyłem sobie okno na oścież. Jakiś szalony gołąb postanowił zrobić sobie skrót przez moje auto, tylko że ja miałem otwarte tylko jedno okno. Zanim udało mi się otworzyć drugie (to wcale nie jest takie łatwe ze spanikowanym ptakiem miotającym się po całym aucie) zarakał mnie i całe wnętrze.
REKLAMA

REKLAMA