Mam sąsiadkę Zosię. Zosia często - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam sąsiadkę Zosię. Zosia często

Mam sąsiadkę Zosię. Zosia często narzeka,zazwyczaj na wszystko i wszystkich. Któregoś dnia zapytała, czy moje dzieci pomogą jej w wielkich porządkach. Miały pakować niepotrzebne rzeczy do worków i powyrzucać do śmieci. Niechętnie, po namowach, dzieciaki poszły skuszone kasą. Na drugi dzień po sprzątaniu cale blokowisko usłyszało wielki ryk i wyzwiska.To Zosia ...Okazało się ,że dzieci popakowały z szafy ciuchy metodą "jak leci"i na śmietnik. Zapytane, czemu tak zrobiły, odpowiedziały, że ta pani mówiła, że ma same szmaty i nie ma się w co ubrać. Jeszcze nigdy takiej akcji nie było, bo była wojna z "nurkami"pod śmietnikiem...o łupy z szafy Zosi ...
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA