Historia miała miejsce jakiś czas temu, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Historia miała miejsce jakiś czas temu,

Historia miała miejsce jakiś czas temu, ale dopiero teraz na tyle ochłonęłam żeby o tym opowiadać. Spotykałam się z pewnym chłopakiem. Wszystko pięknie, wręcz idealnie. Poznałam jego rodzinę no i okazało się, że ma syna. Pomyślałam: "A, nie ma co chłopaka skreślać". Szkoda tylko, że NIKT z jego rodziny nie wspomniał mi o tym, że oprócz syna facet ma też żonę. Dowiedziałam się, kiedy zaczęła do mnie pisać. Zaprzeczał nawet, kiedy z nim zrywałam.
REKLAMA

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów.

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów. Siedzieli i coraz bardziej upojeni napojami wyskokowymi oglądali kolejne hity. Nie wzięliśmy pod uwagę, że warto byłoby przenieść nasze papugi z domu na taką imprezę. Dźwięki, którymi nas raczą w środku nocy od paru dni są nie do opisania. Za każdym razem jestem bliska zawału.
REKLAMA

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic, więc wzięliśmy się z żoną ostro za temperowanie jego zapędów. Żeby dostać kieszonkowe musi pilnować porządku w swoim pokoju , raz w miesiącu ugotować obiad dla wszystkich i raz na dwa tygodnie sprząta łazienkę. Początki były trudne, ale w zeszłym miesiącu sam z siebie zaproponował, że zrobi pranie. Parę razy robił to pod nadzorem, a później pozwoliliśmy mu już robić samemu. Wczoraj chciał zrobić nam niespodziankę i uprać również nasze rzeczy. Bardzo miły gest, szkoda tylko, że zamiast płynu do płukania przez pomyłkę wlał wybielacz.
REKLAMA

REKLAMA