Historia miała miejsce jakiś czas temu, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Historia miała miejsce jakiś czas temu,

Historia miała miejsce jakiś czas temu, ale dopiero teraz na tyle ochłonęłam żeby o tym opowiadać. Spotykałam się z pewnym chłopakiem. Wszystko pięknie, wręcz idealnie. Poznałam jego rodzinę no i okazało się, że ma syna. Pomyślałam: "A, nie ma co chłopaka skreślać". Szkoda tylko, że NIKT z jego rodziny nie wspomniał mi o tym, że oprócz syna facet ma też żonę. Dowiedziałam się, kiedy zaczęła do mnie pisać. Zaprzeczał nawet, kiedy z nim zrywałam.
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA