Historia miała miejsce jakiś czas temu, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Historia miała miejsce jakiś czas temu,

Historia miała miejsce jakiś czas temu, ale dopiero teraz na tyle ochłonęłam żeby o tym opowiadać. Spotykałam się z pewnym chłopakiem. Wszystko pięknie, wręcz idealnie. Poznałam jego rodzinę no i okazało się, że ma syna. Pomyślałam: "A, nie ma co chłopaka skreślać". Szkoda tylko, że NIKT z jego rodziny nie wspomniał mi o tym, że oprócz syna facet ma też żonę. Dowiedziałam się, kiedy zaczęła do mnie pisać. Zaprzeczał nawet, kiedy z nim zrywałam.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc nadal chodzę do pracy, bo lubię przebywać wśród ludzi. Dzisiaj do sklepu, w którym pracuję przyszedł starszy pan i na pytanie czy mogę mu jakoś pomóc spojrzał na mnie jak na wariatkę i powiedział: "O ja pierd*le dziecko drogie, pomóż lepiej sobie. Czy Ty nie widzisz jaka Ty jesteś k*rwa gruba?!". I to starsi ludzi narzekają na tą "dzisiejszą młodzież"?
REKLAMA

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie należy do lekkich, a pracuję z podopiecznymi, którzy mają demencję. Pewnego dnia wszedłem do pokoju rezydentki. Zamiast niej, zastałem tam rezydenta, który użył fotela, jak toalety, podtarł się gazetą i wszystko co znajdowało się w bobliżu, wysmarował fekaliami. Niewiele myśĺąc złapałem za klamkę, by wyjść z pokoju...Tak, klamka też była SOCZYŚCIE wysmarowana. Chyba wszyscy na oddziale słyszeli mój krzyk.
REKLAMA

REKLAMA