Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje

Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje zapachy moich perfum. Ponieważ bardzo zależy mi na dobrych kontaktach z nią, wydałam majątek na różne zapachy, żaden z nich jednak nie przypadł jej do gustu. Pewnego dnia postanowiłam podejrzeć jakich perfum używa teściowa, kupiłam więc te same z myślą, że wreszcie skończą się jej docinki na ten temat. Niestety bardzo się pomyliłam, bo moja teściowa zaczęła niemiło komentować również ten zapach. Jakież było jej zdziwienie, gdy z mojej torebki wypadł flakon perfum, których sama używa od wielu lat. Od tamtej chwila minęło ponad 5 lat, a ja do dziś dnia nie usłyszałam żadnego złego słowa na temat mojego zapachu.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc nadal chodzę do pracy, bo lubię przebywać wśród ludzi. Dzisiaj do sklepu, w którym pracuję przyszedł starszy pan i na pytanie czy mogę mu jakoś pomóc spojrzał na mnie jak na wariatkę i powiedział: "O ja pierd*le dziecko drogie, pomóż lepiej sobie. Czy Ty nie widzisz jaka Ty jesteś k*rwa gruba?!". I to starsi ludzi narzekają na tą "dzisiejszą młodzież"?
REKLAMA

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie należy do lekkich, a pracuję z podopiecznymi, którzy mają demencję. Pewnego dnia wszedłem do pokoju rezydentki. Zamiast niej, zastałem tam rezydenta, który użył fotela, jak toalety, podtarł się gazetą i wszystko co znajdowało się w bobliżu, wysmarował fekaliami. Niewiele myśĺąc złapałem za klamkę, by wyjść z pokoju...Tak, klamka też była SOCZYŚCIE wysmarowana. Chyba wszyscy na oddziale słyszeli mój krzyk.
REKLAMA

REKLAMA