Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje

Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje zapachy moich perfum. Ponieważ bardzo zależy mi na dobrych kontaktach z nią, wydałam majątek na różne zapachy, żaden z nich jednak nie przypadł jej do gustu. Pewnego dnia postanowiłam podejrzeć jakich perfum używa teściowa, kupiłam więc te same z myślą, że wreszcie skończą się jej docinki na ten temat. Niestety bardzo się pomyliłam, bo moja teściowa zaczęła niemiło komentować również ten zapach. Jakież było jej zdziwienie, gdy z mojej torebki wypadł flakon perfum, których sama używa od wielu lat. Od tamtej chwila minęło ponad 5 lat, a ja do dziś dnia nie usłyszałam żadnego złego słowa na temat mojego zapachu.
REKLAMA

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów.

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów. Siedzieli i coraz bardziej upojeni napojami wyskokowymi oglądali kolejne hity. Nie wzięliśmy pod uwagę, że warto byłoby przenieść nasze papugi z domu na taką imprezę. Dźwięki, którymi nas raczą w środku nocy od paru dni są nie do opisania. Za każdym razem jestem bliska zawału.
REKLAMA

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic, więc wzięliśmy się z żoną ostro za temperowanie jego zapędów. Żeby dostać kieszonkowe musi pilnować porządku w swoim pokoju , raz w miesiącu ugotować obiad dla wszystkich i raz na dwa tygodnie sprząta łazienkę. Początki były trudne, ale w zeszłym miesiącu sam z siebie zaproponował, że zrobi pranie. Parę razy robił to pod nadzorem, a później pozwoliliśmy mu już robić samemu. Wczoraj chciał zrobić nam niespodziankę i uprać również nasze rzeczy. Bardzo miły gest, szkoda tylko, że zamiast płynu do płukania przez pomyłkę wlał wybielacz.
REKLAMA

REKLAMA