Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje

Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje zapachy moich perfum. Ponieważ bardzo zależy mi na dobrych kontaktach z nią, wydałam majątek na różne zapachy, żaden z nich jednak nie przypadł jej do gustu. Pewnego dnia postanowiłam podejrzeć jakich perfum używa teściowa, kupiłam więc te same z myślą, że wreszcie skończą się jej docinki na ten temat. Niestety bardzo się pomyliłam, bo moja teściowa zaczęła niemiło komentować również ten zapach. Jakież było jej zdziwienie, gdy z mojej torebki wypadł flakon perfum, których sama używa od wielu lat. Od tamtej chwila minęło ponad 5 lat, a ja do dziś dnia nie usłyszałam żadnego złego słowa na temat mojego zapachu.
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA