Gdy byłem w Chinach, poznałem piękną kobietę, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Gdy byłem w Chinach, poznałem piękną kobietę,

Gdy byłem w Chinach, poznałem piękną kobietę, która tańczy w balecie. Rozmawialiśmy po niemiecku, bo był to jedyny język, jaki znaliśmy oboje. Pewnego dnia zaprosiła mnie na swój występ. Po występie chciałem jej powiedzieć, że tańczy pięknie i z gracją niczym łabędź. Łabędź jest po niemiecku "schwan". Pomyliło mi się i powiedziałem "schwein", czyli świnia. Oba te słowa brzmią podobnie. Nieporozumienie udało się wyjaśnić, ale moja chińska przyjaciółka nie patrzy na mnie już tak jak przedtem.
REKLAMA


Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące.

Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące. Zazwyczaj dzieliliśmy się rachunkami za jedzenie na mieście po połowie, ale jako, że ostatnio dostałam podwyżkę w ramach świętowania zaproponowałam mu, że ja stawiam. Zamówił rzeczy za 4 STÓWKI, poprosił o zapakowanie większości na wynos bo nie dał rady tyle zjeść, a na koniec zerwał ze mną i wyszedł z zapakowanym jedzeniem.

REKLAMA


Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak

Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak zaczęłam karmić swoją pierwszą córeczkę to każdy kontakt mojej skóry z własnym mlekiem kończył się bolesną wysypką.

REKLAMA
REKLAMA