To była noc muzeów, godzina 2.00 w nocy, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
To była noc muzeów, godzina 2.00 w nocy,

To była noc muzeów, godzina 2.00 w nocy, jadę z siostrą tramwajem, obok nas stoi trzech panów na oko po 30-tce i lekko wstawionych. Jeden przygląda się nam i szturcha drugiego, mówiąc:"Popatrz jakie ładne dziewczyny stoją tam pod oknem."Na to ten patrzy na nas, na kolegę i znowu na nas i mówi: "Ile ty dzisiaj wypiłeś, co?"
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA