Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem

Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem na wieś kupić jajka. Już zapłacone, spakowane w wytłoczki, dla bezpieczeństwa owinięte folia, wpakowaliśmy do plecaków. Wracaliśmy pociągiem. Siedzimy w przedziale, plecaki też na siedzeniach. Na kolejnym postoju wsiadły fajne panny szukające miejsc. Kuzyn szybciutko zabrał plecak z kanapy i z rozmachem wrzucił na półkę... Po chwili z plecaka zaczęła wyciekać maź...120 jaj, było...
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA