Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem

Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem na wieś kupić jajka. Już zapłacone, spakowane w wytłoczki, dla bezpieczeństwa owinięte folia, wpakowaliśmy do plecaków. Wracaliśmy pociągiem. Siedzimy w przedziale, plecaki też na siedzeniach. Na kolejnym postoju wsiadły fajne panny szukające miejsc. Kuzyn szybciutko zabrał plecak z kanapy i z rozmachem wrzucił na półkę... Po chwili z plecaka zaczęła wyciekać maź...120 jaj, było...
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA