Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem

Przed Wielkanocą pojechaliśmy z kuzynem na wieś kupić jajka. Już zapłacone, spakowane w wytłoczki, dla bezpieczeństwa owinięte folia, wpakowaliśmy do plecaków. Wracaliśmy pociągiem. Siedzimy w przedziale, plecaki też na siedzeniach. Na kolejnym postoju wsiadły fajne panny szukające miejsc. Kuzyn szybciutko zabrał plecak z kanapy i z rozmachem wrzucił na półkę... Po chwili z plecaka zaczęła wyciekać maź...120 jaj, było...
REKLAMA

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział suchara na imprezie rodzinnej. Niedawno dowiedziała się, że wiele cech dzieci dziedziczą po rodzicach. Kawały małżonka są zazwyczaj tak nieudane, że dziewczyna załamała się ze strachu, że poczucie humoru mogła odziedziczyć po ojcu.
REKLAMA

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem żeby nie rozjechać zwierzaka, który niespodziewanie wybiegł mi przed maskę. Wbiłem się w drzewo. Zamiast do kościoła musieliśmy z narzeczoną pojechać do szpitala na kontrolę. Sprawcą zamieszania okazał się 3-letni chłopiec, którzy pokłócił się o jakąś pierdołę z mamą i rzucił swoją maskotkę na drogę.
REKLAMA

REKLAMA