Z moją dziewczyną jestem od ponad pięciu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Z moją dziewczyną jestem od ponad pięciu

Z moją dziewczyną jestem od ponad pięciu lat i wspólnie zdecydowaliśmy, że czas pchnąć nasz związek na wyższy poziom. Kupiłem więc pierścionek, zabrałem dziewczynę na romantyczny spacer do parku i jego trakcie uklęknąłem przed nią, wyjmując pudełeczko i otwierając je. Wyrazu jej twarzy nie zapomnę do końca życia, popłakała się i uciekła zanim zdążyłem cokolwiek wyjaśnić. Po powrocie do domu pod groźbą przemocy udało mi się wyciągnąć od naszego współlokatora, że to on uznał za bardzo zabawne podmienienie pierścionka na wyciętego z papieru "trollface'a". On pęka ze śmiechu rozpowiadając to wszystkim znajomym, ja od dwóch dni nie mogę dodzwonić się do dziewczyny.
REKLAMA

Byłem przy kasie w sklepie i kiedy miałem

Byłem przy kasie w sklepie i kiedy miałem płacić zadzwonił mój telefon. Odebrałem jedną ręka, a drugą wręczyłem kasjerce złożony banknot - jedyny który miałem w portfelu. Kobieta wytrzeszczyła na mnie oczy i zaczęła się śmiać. Podałem jej ulotkę z leków na hemoroidy dla mojego ojca.
REKLAMA

Mąż siostry jest w delegacji, a ją dopadło

Mąż siostry jest w delegacji, a ją dopadło choróbsko, więc zaproponowałem, że zajmę się ich 5-letnią córką. Zabrałem ją na "randkę"do niewielkiej knajpy u mnie na osiedlu. Pod koniec jedzenia siostrzenica wykrzyknęła entuzjastycznie "czy teraz już możemy wrócić do Ciebie się rozbierać?!". Obiecałem jej, że po obiedzie zrobimy sobie pokaz mody i będziemy się PRZEBIERAĆ. Knajpa wypełniona sąsiadami z osiedla, którzy patrzyli na mnie jak na totalnego zwyrola. W całej historii najsmutniejszy jest fakt, że poza spojrzeniami nikt nie zareagował w zdecydowany sposób.
REKLAMA

REKLAMA