Z moją dziewczyną jestem od ponad pięciu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Z moją dziewczyną jestem od ponad pięciu

Z moją dziewczyną jestem od ponad pięciu lat i wspólnie zdecydowaliśmy, że czas pchnąć nasz związek na wyższy poziom. Kupiłem więc pierścionek, zabrałem dziewczynę na romantyczny spacer do parku i jego trakcie uklęknąłem przed nią, wyjmując pudełeczko i otwierając je. Wyrazu jej twarzy nie zapomnę do końca życia, popłakała się i uciekła zanim zdążyłem cokolwiek wyjaśnić. Po powrocie do domu pod groźbą przemocy udało mi się wyciągnąć od naszego współlokatora, że to on uznał za bardzo zabawne podmienienie pierścionka na wyciętego z papieru "trollface'a". On pęka ze śmiechu rozpowiadając to wszystkim znajomym, ja od dwóch dni nie mogę dodzwonić się do dziewczyny.
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA