Siedziałam ostatnio z chłopakiem u niego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Siedziałam ostatnio z chłopakiem u niego

Siedziałam ostatnio z chłopakiem u niego kiedy nagle zaczął dzwonić mój telefon. Odbieram, sąsiad (i zarazem dobry znajomy) narzeka, że moja kicia strasznie się drze pod drzwiami mieszkania (pewnie ojciec wypuścił ją przypadkiem, wychodząc do pracy). Mówię, że się tym zajmę, bo w sumie z chłopakiem mieszkamy blok w blok. Informuję lubego, że zaraz wracam, przedstawiam sytuację i wychodzę. Pod mieszkaniem, oprócz zrozpaczonej kici, czeka na mnie ów sąsiad. Kota wpuszczam do domu, z sąsiadem o czymś gawędzę, najwyżej pięć minutek. Wracam do chłopaka, ale on już na mnie czeka pod blokiem i w krzyk, że on wie, że go zdradzam z tym znajomym, bo mam go w telefonie zapisanego Kochanek (TO NAZWISKO). Tłumaczę wszystko, okej, daje się przekonać. Dwa dni temu znowu awantura, że z Kochankiem na pewno go zdradzam, bo mamy więcej wspólnych znajomych na fejsbuku, więc pewnie się szlajamy razem. Ręce opadają. Może rzeczywiście powinnam go zdradzić.
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA