Impreza u znajomych, mnóstwo ludzi przy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Impreza u znajomych, mnóstwo ludzi przy

Impreza u znajomych, mnóstwo ludzi przy stole, itd... Na kolana wdrapuje mi się urocza trzylatka, córka tychże znajomych, przytula się do mnie (aniołek kochany), jednak po chwili spogląda w górę, wpatruje się w moją twarz i bardzo głośno pyta: "A po co ty masz wąsy?"Moja twarz przybiera kolor buraczkowy...Jestem kobietą.
REKLAMA

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam

Nie możemy z mężem zajść w ciążę i byłam dzisiaj na konsultacji u lekarza. Czekając w poczekalni słyszałam jak młoda dziewczyna wybucha w gabinecie płaczem, bo ona nie chce bliźniaków. Nie jest na to gotowa... "i nie wyobraża sobie 18 miesięcznej ciąży". Życie bywa przewrotne. Nam od 2 lat nie udaje się zajść, a takie ameby umysłowe od razu mają podwójne szczęście!
REKLAMA

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw

Próbujemy nauczyć naszego 3 latka podstaw kultury. Za każdym razem kiedy coś chce, ale mówi rozkazującym tonem ignoruję jego prośby albo podpowiadam, że przydałoby się jakieś magiczne słowo. Dzisiaj odruchowo tak zareagowałam na dość niemiło rzucone polecenie ze strony szefa. Kiedy powiedziałam "a magiczne słówko?"on spojrzał na mnie zdziwiony i odpowiedział pytaniem "bezrobocie?".
REKLAMA

REKLAMA