Wczoraj byłem na domówce. Jak zawsze - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wczoraj byłem na domówce. Jak zawsze

Wczoraj byłem na domówce. Jak zawsze znajdzie się jakiś nerd, który dorwie się do kompa. Wchodzę do pokoju i widzę, że dwóch kolesi ogląda zdjęcie jakiejś ciężarnej dziewczyny. Żeby zagadać zapytałem: "Co ona ma pod bluzką?"Koleś przy kompie spytał: "A skąd wiesz, że nie jest w ciąży?"Odpowiedziałem, że nikt by jej przecież nie przeleciał, nie z takim ryjem. To była jego dziewczyna, która nie przyszła na imprezę, bo jest w ciąży.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc nadal chodzę do pracy, bo lubię przebywać wśród ludzi. Dzisiaj do sklepu, w którym pracuję przyszedł starszy pan i na pytanie czy mogę mu jakoś pomóc spojrzał na mnie jak na wariatkę i powiedział: "O ja pierd*le dziecko drogie, pomóż lepiej sobie. Czy Ty nie widzisz jaka Ty jesteś k*rwa gruba?!". I to starsi ludzi narzekają na tą "dzisiejszą młodzież"?
REKLAMA

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie należy do lekkich, a pracuję z podopiecznymi, którzy mają demencję. Pewnego dnia wszedłem do pokoju rezydentki. Zamiast niej, zastałem tam rezydenta, który użył fotela, jak toalety, podtarł się gazetą i wszystko co znajdowało się w bobliżu, wysmarował fekaliami. Niewiele myśĺąc złapałem za klamkę, by wyjść z pokoju...Tak, klamka też była SOCZYŚCIE wysmarowana. Chyba wszyscy na oddziale słyszeli mój krzyk.
REKLAMA

REKLAMA