Wczoraj w odwiedziny do mnie wpadła ciotka - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wczoraj w odwiedziny do mnie wpadła ciotka

Wczoraj w odwiedziny do mnie wpadła ciotka z mężem. Zaprosiłem ich do pokoju, ale wchodząc poczułem dziwny i dosyć nieprzyjemny zapach. Przeprosiłem gości za "smrodek"i szybko przewietrzyłem pomieszczenie. Za chwilę usłyszałem głos żony przechodzącej przez korytarz, prawdopodobnie myślącej, że goście wpadli tylko na chwilę i już ich nie ma: "Kochanie, to są chyba jej perfumy!". Owszem, były, na dodatek walentynkowy prezent od męża. Ups.
REKLAMA

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko co jej powie wróżka. W zeszłym roku poprosiła mnie o to bym opowiadała jej każdy swój sen, bo zdaniem wróżki mam w sobie kosmiczną cząstkę, która sprawia, że moje sny są prorocze. Wyśmiałam ją, bo dla mnie to kompletne banialuki, ale skoro się uparła to przez parę dni opowiadałam jej o "mrówkach mutantach zjadających koty", "tsunami lawy"i innych nie mniej wykręconych snach. Do dzisiaj jest na mnie obrażona, bo jej zdaniem bezczelnie się z niej nabijałam. Co poradzić, że ja naprawdę mam zazwyczaj takie porypane sny!Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za

Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za blisko związany z mamusią kiedy po pijaku przyznaje Ci się, że nigdy by Cię nie zdradził bo nie mógłby spojrzeć w oczy... swojej mamie. Na moje oburzenie zareagował zdziwieniem, bo przecież partnerów można w życiu mieć wielu, ale matka jest tylko jedna. Jeszcze bardzo się zdziwił kiedy go rzuciłam.
REKLAMA

REKLAMA