Wczoraj byłam u dentystki. Po skończonym - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wczoraj byłam u dentystki. Po skończonym

Wczoraj byłam u dentystki. Po skończonym zabiegu wyszłam z gabinetu, wzięłam kurtkę i otworzyłam drzwi z zamiarem powrotu do domu. Jakaś kobieta zaczęła krzyczeć: "Ratunku, złodziej!". Chciałam pomóc, ale staruszka wycelowała we mnie palcem i powiedziała: "To ona!". Odruchowo spojrzałam na siebie. Miałam na sobie kurtkę tej kobiety. Moja miała zupełnie inny kolor.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA