Wczoraj byłam u dentystki. Po skończonym - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wczoraj byłam u dentystki. Po skończonym

Wczoraj byłam u dentystki. Po skończonym zabiegu wyszłam z gabinetu, wzięłam kurtkę i otworzyłam drzwi z zamiarem powrotu do domu. Jakaś kobieta zaczęła krzyczeć: "Ratunku, złodziej!". Chciałam pomóc, ale staruszka wycelowała we mnie palcem i powiedziała: "To ona!". Odruchowo spojrzałam na siebie. Miałam na sobie kurtkę tej kobiety. Moja miała zupełnie inny kolor.
REKLAMA

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko

Moja teściowa absolutnie wierzy we wszystko co jej powie wróżka. W zeszłym roku poprosiła mnie o to bym opowiadała jej każdy swój sen, bo zdaniem wróżki mam w sobie kosmiczną cząstkę, która sprawia, że moje sny są prorocze. Wyśmiałam ją, bo dla mnie to kompletne banialuki, ale skoro się uparła to przez parę dni opowiadałam jej o "mrówkach mutantach zjadających koty", "tsunami lawy"i innych nie mniej wykręconych snach. Do dzisiaj jest na mnie obrażona, bo jej zdaniem bezczelnie się z niej nabijałam. Co poradzić, że ja naprawdę mam zazwyczaj takie porypane sny!Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za

Wiesz, że Twój facet jest zdecydowanie za blisko związany z mamusią kiedy po pijaku przyznaje Ci się, że nigdy by Cię nie zdradził bo nie mógłby spojrzeć w oczy... swojej mamie. Na moje oburzenie zareagował zdziwieniem, bo przecież partnerów można w życiu mieć wielu, ale matka jest tylko jedna. Jeszcze bardzo się zdziwił kiedy go rzuciłam.
REKLAMA

REKLAMA