Piszę dzieciakom z liceum prezentacje - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Piszę dzieciakom z liceum prezentacje

Piszę dzieciakom z liceum prezentacje maturalne, za pieniądze oczywiście. Niedawno dostałem trudniejszy temacik i do jego realizacji musiałem zużyć więcej czasu i sił niż zwykle za tę samą kasę. Kiedy już skończyłem, dokonałem zaskakującego odkrycia - na stronie szkoły figurował inny temat niż ten, który przysłała mi klientka, różnił się jednym słowem - "Cechy dramatu romantycznego i współczesnego"to nie to samo co "Cechy bohatera dramatu romantycznego i współczesnego". Naprawdę włożyłem w to sporo trudu, dwa dni na darmo...
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA