Dziś zerwał ze mną chłopak. Powód? Jego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dziś zerwał ze mną chłopak. Powód? Jego

Dziś zerwał ze mną chłopak. Powód? Jego kolega zrobił to 2 dni wcześniej, po czym mój "były"stwierdził, że skoro mu poszło tak łatwo, to czemu on ma się męczyć. Dodatkowo wspomnę w jaki sposób. Nie chciał ze mną rozmawiać, a gdy "przypomniałam"mu, że jestem jego dziewczyną, odpowiedział: "już nie". Byliśmy ze sobą ponad rok.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA