Historia opowiedziana mi przez mojego ojca. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Historia opowiedziana mi przez mojego ojca.

Historia opowiedziana mi przez mojego ojca. Gdy byłam mała, moi rodzice zostawiali mnie u babci, bo sami pracowali. A więc ojciec po pracy pojechał po mnie taksówką. Wsiedliśmy do taksówki, ja jak na wygadane dziecko siedzę cicho, więc tata chciał jakoś zainicjować rozmowę i zapytał: "A co będziesz robić jak wrócimy do domu?", na co ja z pełnym przekonaniem odpowiedziałam: "Ja nie wiem, ale wy z mamą pewnie znowu będziecie się pierd*lić". Do tej pory nikt nie wie skąd złapałam to słowo :), miałam wtedy góra 3 latka. Ale minę taksówkarza możecie sobie wyobrazić
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA