Moje naturalne włosy są ciemne. Poprosiłam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moje naturalne włosy są ciemne. Poprosiłam

Moje naturalne włosy są ciemne. Poprosiłam moją koleżankę, fryzjerkę, aby mi je trochę rozjaśniła. Wszystko pięknie szło, koleżanka przygotowała rozjaśniacz, nałożyła mi go na włosy,po czym puściłyśmy sobie fajną komedię. Po umyciu włosów okazało się, że zamiast blondu wyszły mi zielone, spalone włosy, ponieważ jej brat wymieszał jej wszystkie farby.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA