Moje naturalne włosy są ciemne. Poprosiłam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moje naturalne włosy są ciemne. Poprosiłam

Moje naturalne włosy są ciemne. Poprosiłam moją koleżankę, fryzjerkę, aby mi je trochę rozjaśniła. Wszystko pięknie szło, koleżanka przygotowała rozjaśniacz, nałożyła mi go na włosy,po czym puściłyśmy sobie fajną komedię. Po umyciu włosów okazało się, że zamiast blondu wyszły mi zielone, spalone włosy, ponieważ jej brat wymieszał jej wszystkie farby.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał landrynki na podłodze, czekał aż obejdą je mrówki i potem zjadał je razem z mrówkami. Twierdził, że to niesamowite smaczne i zdrowe, ale mnie jakoś nigdy nie przekonał. Miał też inne dziwne zachowania więc szybko go wywaliłem. Od tego czasu minęło już grubo ponad rok, a ja wciąż nie mogę się pozbyć tych pierd*lonych mrówek!
REKLAMA

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym miasteczku. Każdy się tu zna przynajmniej z widzenia. Pewnego dnia w pracy wydając towar klientowi zauważyłem, że dziwnie się na mnie patrzy. Gdy wkładałem do jego bagażnika ostatni worek poczułem, że zatrzaskują się jego drzwi - zatrzymały się na mojej głowie zostawiając piękny ślad. Potem usłyszałem od klienta, że to za jego córkę i mam się cieszyć że jeszcze żyję. Najgorsze jest to, że gość wraca praktycznie codziennie i mnie obserwuje. Na koniec muszę wspomnieć, że w tym miasteczku mieszkam od niedawna, a jego córki nigdy nawet na oczy nie widziałem.
REKLAMA

REKLAMA