Przypomina mi się scena z mojej 18-stki, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przypomina mi się scena z mojej 18-stki,

Przypomina mi się scena z mojej 18-stki, na którą zaproszono moją chrzestną. Ciotka bez ceregieli wręczyła mi 500 zł z okazji mojego wejścia w dorosłość, a ja, jako że byłem dobrze przez mamusię wychowany, z grzeczności odrzekłem: "Ciociu, nie trzeba było aż tyle". Wtedy ciocia powiedziała: "Skoro nie trzeba aż tyle..."i wyrwała mi 300 zł z ręki... Przekonałem się wtedy, że jednak bycie grzecznym nie zawsze się opłaca.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak

Poszłam z mamą na koncert, na którym tak się spiła, że oblała mnie piwem i stwierdziła, że jest jej niedobrze - musiałyśmy wyjść przed końcem. Po powrocie do domu poszła spać, a dzisiaj rano wstała na kacu i znalazła moją koszulkę śmierdząca piwem. Ubzdurała sobie, że piłam za jej plecami i jeszcze jechałam po pijaku. Oczywiście nie uwierzyła w prawdziwą wersję i dała mi szlaban na wyjścia z domu.
REKLAMA

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce

Miewam ostatnio dziwne bóle w klatce piersiowej. Przeraziłem się nie na żarty i poszedłem się przebadać. Lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, że wymyślam żeby wyłudzić L4. "Podziękowałem"mu i skierowałem się do wyjścia - dalej już nic nie pamiętam bo obudziłem się w szpitalu. Lekarze wciąż nie wiedzą co mi jest.
REKLAMA

REKLAMA