Przypomina mi się scena z mojej 18-stki, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przypomina mi się scena z mojej 18-stki,

Przypomina mi się scena z mojej 18-stki, na którą zaproszono moją chrzestną. Ciotka bez ceregieli wręczyła mi 500 zł z okazji mojego wejścia w dorosłość, a ja, jako że byłem dobrze przez mamusię wychowany, z grzeczności odrzekłem: "Ciociu, nie trzeba było aż tyle". Wtedy ciocia powiedziała: "Skoro nie trzeba aż tyle..."i wyrwała mi 300 zł z ręki... Przekonałem się wtedy, że jednak bycie grzecznym nie zawsze się opłaca.
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA