Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie

Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie (i wiele osób z tej dalszej) mają nadwagę. Ja jako jedyny mam niedowagę (nie jest to jakaś znaczna niedowaga do wagi prawidłowej brakuje mi około kilograma). Jako, że jestem bardzo wybredny na wigilii zjadłem dość mało i nieszczególnie dużo jadłem przez święta. Efektem tego schudłem. Gdy postanowiłem się przy wszystkich zważyć i powiedziałem, że schudłem 1,5kg moja mam ubzdurała sobie, że mam anoreksję. Za nic nie mogę ją przekonać, że tak nie jest. Zdążyła już ustalić mi termin u psychiatry i pożalić się połowie swoich koleżanek.
REKLAMA

Na studiach pracowałam na infolinii dużego

Na studiach pracowałam na infolinii dużego banku. Praca bardzo monotonna, ale godziny pracy były bardzo elastyczne i dzięki temu mogłam studiować dziennie. Zrezygnowałam kiedy na koniec egzaminu ustnego wypaliłam automatycznie wyuczoną w banku formułkę: "To ja dziękuję za telefon do nas!".
REKLAMA

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy.

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy. W biurze stałem się obiektem kpin od kiedy zatrudniono nową koleżankę - bardzo hojnie obdarzoną przez naturę. Wszyscy przywitali się z nią normalnie tylko ja wypaliłem "Cycki, to znaczy Piersi, to znaczy CZEŚĆ!".
REKLAMA

REKLAMA