Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie

Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie (i wiele osób z tej dalszej) mają nadwagę. Ja jako jedyny mam niedowagę (nie jest to jakaś znaczna niedowaga do wagi prawidłowej brakuje mi około kilograma). Jako, że jestem bardzo wybredny na wigilii zjadłem dość mało i nieszczególnie dużo jadłem przez święta. Efektem tego schudłem. Gdy postanowiłem się przy wszystkich zważyć i powiedziałem, że schudłem 1,5kg moja mam ubzdurała sobie, że mam anoreksję. Za nic nie mogę ją przekonać, że tak nie jest. Zdążyła już ustalić mi termin u psychiatry i pożalić się połowie swoich koleżanek.
REKLAMA

Niedaleko domu mam schronisko dla psów.

Niedaleko domu mam schronisko dla psów. Regularnie pomagam sprzątać czy wyprowadzać psiaki. W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony... przez pana, który chciał podrzucić swojego pupila przywiązując do go płotu. Zwróciłem mu uwagę, że mógłby mieć chociaż na tyle odwagi żeby wejść do środka i porozmawiać z wolontariuszami.
REKLAMA

Parę lat temu koleżanka, w której byłem

Parę lat temu koleżanka, w której byłem zakochany, zgubiła ulubiony pierścionek na imprezie w plenerze. Masa ludzi go szukała, ale to ja go przypadkiem znalazłem. Kumpela podziękowała mi słowami: "Niesamowite, jesteś jak Gollumn!". Zauroczenie dawno już mi minęło, ale ksywa do mnie już przylgnęła na stałe.
REKLAMA

REKLAMA