Ostatnio po skończonych zajęciach, wracałam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio po skończonych zajęciach, wracałam

Ostatnio po skończonych zajęciach, wracałam do mieszkania. Idąc ulicą zauważyłam mojego chłopaka w kawiarni. Weszłam do niej i wtedy zobaczyłam, że nie jest sam, tylko z jakąś dziewczyną. Podeszłam do nich i się dosiadłam. Nawet dobrze się bawiłam, do czasu kiedy ta laska nie wypaliła: "Maciek dużo mi o tobie mówił i to w samych superlatywach, już wiem dlaczego jesteś jego najlepszą przyjaciółką". Popatrzyłam najpierw na nią, a potem na mojego chłopaka, wtedy ona jeszcze dopowiedziała: "My jesteśmy parą od 6 miesięcy". Ja z nim byłam 3 lata...
REKLAMA

Zabrałam swojego psa na kontrolę do

Zabrałam swojego psa na kontrolę do weterynarza. Przystojny doktor zbadał psa i stwierdził, że ma bardzo sporą nadwagę po czym zlustrował mnie krytycznie wzrokiem i zapytał czy wiem, że nasi podopieczni najczęściej przyjmują wzorce zachowań i zwyczaje jedzeniowe po nas?
REKLAMA

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał

Dzień przed dniem kobiet w pracy przywitał mnie ogromny bukiet kwiatów i czekoladki. Pomyślałam, że to od mojego chłopaka. Akurat był w delegacji, ale wiedział, że następnego dnia mam wolne. Rozpromieniona przeczytałam załączona karteczkę z krótką wiadomością: "Przepraszam, że przespałam się z Twoim chłopakiem".
REKLAMA

REKLAMA