Mój były chłopak jest najlepszym przyjacielem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój były chłopak jest najlepszym przyjacielem

Mój były chłopak jest najlepszym przyjacielem mojego męża (mąż nic nie wie) ostatnio mąż wrócił pobity, później się okazało, że mój były też jest pobity. Domyśliłam się, że mąż się dowiedział o tym co kiedyś nas łączyło. Aby załagodzić całą sprawę zaprosiłam ich do kawiarni by powiedzieć, że teraz liczy się tylko mój mąż i nie będę wracać do byłego i żeby więcej się nie zachowywali jak dzieci. Obu opadła szczęka... Pobili się o nową sekretarkę, która zatrudnili w firmie.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA