Mój były chłopak jest najlepszym przyjacielem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój były chłopak jest najlepszym przyjacielem

Mój były chłopak jest najlepszym przyjacielem mojego męża (mąż nic nie wie) ostatnio mąż wrócił pobity, później się okazało, że mój były też jest pobity. Domyśliłam się, że mąż się dowiedział o tym co kiedyś nas łączyło. Aby załagodzić całą sprawę zaprosiłam ich do kawiarni by powiedzieć, że teraz liczy się tylko mój mąż i nie będę wracać do byłego i żeby więcej się nie zachowywali jak dzieci. Obu opadła szczęka... Pobili się o nową sekretarkę, która zatrudnili w firmie.
REKLAMA


Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym

Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym amatorem pieczywa. Choćby nie wiem jak był najedzony, to jak widzi chleb albo bułkę, to chce je zjeść, albo chociaż nadgryźć. Koło wyjścia z mojego bloku jest śmietnik, a obok niego ludzie codziennie wyrzucają czerstwe pieczywo dla gołębi. Za każdym razem jak wychodzimy z domu bez wózka, synek wyrywa się do tego pieczywa i muszę go siłą odciągać, co kończy się płaczem i krzykiem.

REKLAMA


Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną

Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną bałaganiarą, dlatego stanąłem jak wryty, kiedy zobaczyłem, że sama z siebie sprząta łazienkę. Szybko sprowadziła mnie na ziemię tłumacząc, że sprząta jedynie lustro i jego okolice żeby zrobić ładne selfie.

REKLAMA
REKLAMA