Zaproponowali mi awans w mojej firmie z - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zaproponowali mi awans w mojej firmie z

Zaproponowali mi awans w mojej firmie z przedstawiciela handlowego na kierownika ale był warunek. Miałem rok na nauczenie się języka angielskiego. Podjąłem się bo warto było. Lekcje miałem przez cały rok, 2-3 razy w tygodniu, po 60 zł każda. Miesiąc przed terminem awansu firmę sprzedano. Nowi właściciele chcieli coś zmienić więc zwolnili prawie całą firmę i zatrudnili nowych ludzi. Nie trudno się domyślić, że w tych zwolnionych byłem ja...
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA