Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora

Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora się ustatkować. Jako że nie lubiła zimy itp. chciała bardzo wyjechać na porządne wakacje gdzieś do ciepłych krajów. Bingo! Pół roku kombinowałem, odkładałem kasę na wszystkiego możliwe sposoby(oczywiście żeby niczego podejrzewała), zero własnego urlopu, co by na urodziny(styczeń) sprawić jej niespodziankę(wakacje oświadczyny). Tydzień po moich urodzinach(listopad) rozstała się ze mną twierdząc, że ostatnio nam się nie "kleiło". Po dwóch miesiącach zamieszkała z innym.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc nadal chodzę do pracy, bo lubię przebywać wśród ludzi. Dzisiaj do sklepu, w którym pracuję przyszedł starszy pan i na pytanie czy mogę mu jakoś pomóc spojrzał na mnie jak na wariatkę i powiedział: "O ja pierd*le dziecko drogie, pomóż lepiej sobie. Czy Ty nie widzisz jaka Ty jesteś k*rwa gruba?!". I to starsi ludzi narzekają na tą "dzisiejszą młodzież"?
REKLAMA

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie należy do lekkich, a pracuję z podopiecznymi, którzy mają demencję. Pewnego dnia wszedłem do pokoju rezydentki. Zamiast niej, zastałem tam rezydenta, który użył fotela, jak toalety, podtarł się gazetą i wszystko co znajdowało się w bobliżu, wysmarował fekaliami. Niewiele myśĺąc złapałem za klamkę, by wyjść z pokoju...Tak, klamka też była SOCZYŚCIE wysmarowana. Chyba wszyscy na oddziale słyszeli mój krzyk.
REKLAMA

REKLAMA