Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora

Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora się ustatkować. Jako że nie lubiła zimy itp. chciała bardzo wyjechać na porządne wakacje gdzieś do ciepłych krajów. Bingo! Pół roku kombinowałem, odkładałem kasę na wszystkiego możliwe sposoby(oczywiście żeby niczego podejrzewała), zero własnego urlopu, co by na urodziny(styczeń) sprawić jej niespodziankę(wakacje oświadczyny). Tydzień po moich urodzinach(listopad) rozstała się ze mną twierdząc, że ostatnio nam się nie "kleiło". Po dwóch miesiącach zamieszkała z innym.
REKLAMA

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów.

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów. Siedzieli i coraz bardziej upojeni napojami wyskokowymi oglądali kolejne hity. Nie wzięliśmy pod uwagę, że warto byłoby przenieść nasze papugi z domu na taką imprezę. Dźwięki, którymi nas raczą w środku nocy od paru dni są nie do opisania. Za każdym razem jestem bliska zawału.
REKLAMA

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic, więc wzięliśmy się z żoną ostro za temperowanie jego zapędów. Żeby dostać kieszonkowe musi pilnować porządku w swoim pokoju , raz w miesiącu ugotować obiad dla wszystkich i raz na dwa tygodnie sprząta łazienkę. Początki były trudne, ale w zeszłym miesiącu sam z siebie zaproponował, że zrobi pranie. Parę razy robił to pod nadzorem, a później pozwoliliśmy mu już robić samemu. Wczoraj chciał zrobić nam niespodziankę i uprać również nasze rzeczy. Bardzo miły gest, szkoda tylko, że zamiast płynu do płukania przez pomyłkę wlał wybielacz.
REKLAMA

REKLAMA