Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora

Byłem ze "swoją"6 lat. Pomyślałem - pora się ustatkować. Jako że nie lubiła zimy itp. chciała bardzo wyjechać na porządne wakacje gdzieś do ciepłych krajów. Bingo! Pół roku kombinowałem, odkładałem kasę na wszystkiego możliwe sposoby(oczywiście żeby niczego podejrzewała), zero własnego urlopu, co by na urodziny(styczeń) sprawić jej niespodziankę(wakacje oświadczyny). Tydzień po moich urodzinach(listopad) rozstała się ze mną twierdząc, że ostatnio nam się nie "kleiło". Po dwóch miesiącach zamieszkała z innym.
REKLAMA

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500

Znalazłem dzisiaj na przystanku banknot 500 złotowy. Na początku myślałem, że to podróba bo nie miałem nawet pojęcia, że takowy istnieje, ale szybkie sprawdzenie w internecie i wiedziałem, że to mój szczęśliwy dzień. Wsiadłem do niesamowicie zatłoczonego autobusu, ale nawet to mi nie było w stanie popsuć humoru. Wysiadam na swoim przystanku, wkładam rękę do kieszeni, a tam nie ma portfela. Po drodze zostałem okradziony.
REKLAMA

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka

Świadkowa i zarazem najlepsza przyjaciółka mojego przyszłego męża zorganizowała mu striptiz na wieczorze kawalerskim. Przez zorganizowała mam na myśli, że sama się rozebrała wykonując przed nim i jego kolegami erotyczny taniec.
REKLAMA

REKLAMA