Dziś jechałem sobie autobusem gdy nagle - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dziś jechałem sobie autobusem gdy nagle

Dziś jechałem sobie autobusem gdy nagle weszła grupka 6-8 dresów. Przez pierwsze 15 siedzieli na drugim końcu autobusu lecz później zaczęli się zbliżać. Bałem się, że podejdą, zabiorą gdzieś gdzie jest pusto i coś mi zrobią. Podeszli do mnie i spytali się czy mam ognia. Powiedziałem, że mam i dałem jednemu z nich zapalniczkę. Chwile ze mną pogadali o tym gdzie jadę itp. Ale po jakimś czasie pożegnali się i wyszli. Gdy wysiadłem z autobusu i chciałem zobaczyć godzinę to okazało się, że nie mam już telefonu, portfela, gdzie miałem 1500zł i drogiej zapalniczki.
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA