Dziś jechałem sobie autobusem gdy nagle - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dziś jechałem sobie autobusem gdy nagle

Dziś jechałem sobie autobusem gdy nagle weszła grupka 6-8 dresów. Przez pierwsze 15 siedzieli na drugim końcu autobusu lecz później zaczęli się zbliżać. Bałem się, że podejdą, zabiorą gdzieś gdzie jest pusto i coś mi zrobią. Podeszli do mnie i spytali się czy mam ognia. Powiedziałem, że mam i dałem jednemu z nich zapalniczkę. Chwile ze mną pogadali o tym gdzie jadę itp. Ale po jakimś czasie pożegnali się i wyszli. Gdy wysiadłem z autobusu i chciałem zobaczyć godzinę to okazało się, że nie mam już telefonu, portfela, gdzie miałem 1500zł i drogiej zapalniczki.
REKLAMA


Nasz 2-latek przechodzi aktualnie okres

Nasz 2-latek przechodzi aktualnie okres buntu. Nic nadzwyczajnego, chyba wszystkie dzieci go przechodzą, ale nie wszystkie mają taką symbiozę z kotem, że kiedy młody płacze bo czegoś mu zabronimy to kot rzuca się na nas z pazurami.

REKLAMA


Moja 3-letnia córka uszkodziła mi rogówkę

Moja 3-letnia córka uszkodziła mi rogówkę plastikową kartą. Regularnie wspieram fundację zajmującą się psami dla niewidomych i w ramach podziękowań przysłali mi karty z obrazkami różnych psów. Córeczce tak się spodobały, że koniecznie chciała żebym zobaczyła je z bliska. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo sama będę potrzebowała psa przewodnika.

REKLAMA
REKLAMA