Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła

Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła jakim było dostarczenie 3 próbek kału do sanepidu w ciągu 3 kolejnych dni. Po wypiciu hektolitrów ziółek na zaparcia, zjedzeniu kilku przeterminowanych jogurtów i setkach przysiadów/brzuszków misja była już prawie zakończona ale traf chciał, że w drodze do sanepidu w tramwaju w którym jechałam kieszonkowcy zrobili akcję "sztuczny tłum"i okradli calutki wagon. Ludzie potracili komórki i portfele - mnie zginął tylko malutki, niepozorny pakunek z zewnętrznej kieszeni torby...
REKLAMA

Przyłapałem moją narzeczoną na zdradzie z

Przyłapałem moją narzeczoną na zdradzie z obcokrajowcem na tydzień przed zaplanowanym ślubem. Ślub się nie odbył, ona ze wstydu uciekła z kochankiem z kraju i nasz kontakt się urwał. Od tego czasu minęło 6 lat, ułożyłem sobie życie na nowo. Znalazłem nową miłość, wzięliśmy ślub i w ramach podróży poślubnej polecieliśmy do Tajlandii na małą wyspę z paroma domkami na plaży. Mówię Wam - raj na ziemi. Trzeciego dnia przypłynęli nowi goście - jakiś koleś... i moja niedoszła żona.
REKLAMA

W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane

W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane są mieszkania do remontu na koszt przyszłego najemcy. Staramy się o nie już 10 lat, ciągle mieszkając z 2 dzieci na wynajętym. W tym roku się wreszcie udało! Wystarczy wpłacić kaucję, odebrać klucze i zacząć remont. Tylko, że mamy na to określony czas, a mąż właśnie stracił pracę. Właściciel wynajętego mieszkania nie chce słyszeć o przesunięciu płatności, nie mamy od kogo pożyczyć pieniędzy, a czas ucieka. Obawiam się, że nasze szczęście jest raczej pechem.
REKLAMA

REKLAMA