Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła

Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła jakim było dostarczenie 3 próbek kału do sanepidu w ciągu 3 kolejnych dni. Po wypiciu hektolitrów ziółek na zaparcia, zjedzeniu kilku przeterminowanych jogurtów i setkach przysiadów/brzuszków misja była już prawie zakończona ale traf chciał, że w drodze do sanepidu w tramwaju w którym jechałam kieszonkowcy zrobili akcję "sztuczny tłum"i okradli calutki wagon. Ludzie potracili komórki i portfele - mnie zginął tylko malutki, niepozorny pakunek z zewnętrznej kieszeni torby...
REKLAMA

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie,

Odebrałam syna ze szkoły i miałam wrażenie, że ludzie mi się jakoś tak dziwnie przyglądają, ale młody z entuzjazmem opowiadał co się wydarzyło w ciągu dnia i nie miałam nawet chwili by się nad tym głębiej zastanowić. Dopiero przed blokiem kiedy wiatr mocniej zawiał poczułam powiem na plecach - szew garsonki się spruł na całej długości od szyi do samego tyłka. Zapytałam syna czy zauważył to wcześniej. Wzruszył tylko ramionami i powiedział: "Nooo, pod szkołą"i dalej opowiadał swoją historię.
REKLAMA

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie

Nasza 4-letnia córeczka uwielbia wszelkie zabawy związane z liczeniem, więc teściowa chciała ją nauczyć podstaw mnożenia i dzielenia. Położyła na stole 4 córeczki i zapytała: "Mamy cztery cukierki do podziału na nas dwie. Ile każda z nas zje?". Córka podumała chwilę po czym powiedziała, że lepiej żeby sama zjadła wszystkie bo babcia i tak już jest za gruba.
REKLAMA

REKLAMA