Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła

Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła jakim było dostarczenie 3 próbek kału do sanepidu w ciągu 3 kolejnych dni. Po wypiciu hektolitrów ziółek na zaparcia, zjedzeniu kilku przeterminowanych jogurtów i setkach przysiadów/brzuszków misja była już prawie zakończona ale traf chciał, że w drodze do sanepidu w tramwaju w którym jechałam kieszonkowcy zrobili akcję "sztuczny tłum"i okradli calutki wagon. Ludzie potracili komórki i portfele - mnie zginął tylko malutki, niepozorny pakunek z zewnętrznej kieszeni torby...
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA