Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem

Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem prosto do apteki gdyż dowiedziałem się iż mam zapalenie płuc. Wszedłem więc do apteki i stanąłem za pewną kobietą. Podawała właśnie receptę sprzedawcy czy też jak wolicie farmaceucie, którym okazała się bardzo miła starsza pani. Recepta była na tabletki antykoncepcyjne. Starsza pani zdecydowanie mocno zdziwiona popatrzyła na klientkę spod okularów-połówek i spytała:
- Proszę pani. Opakowanie ma dwadzieścia tabletek i pani ma zażyć jedną dziennie. Jak to się stało że pani zużyła je całe w dziesięć dni.
- No? Normalnie - odpowiedziała klientka zdecydowanie niegrzecznie.
- Ależ proszę panią czy pani na pewno zażywała jedną tabletkę?
- No tak...
- No to w jaki sposób się skończyły?
- No ja zażywam jedną dziennie i mój chłopak jedną do cholery.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA