Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem

Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem prosto do apteki gdyż dowiedziałem się iż mam zapalenie płuc. Wszedłem więc do apteki i stanąłem za pewną kobietą. Podawała właśnie receptę sprzedawcy czy też jak wolicie farmaceucie, którym okazała się bardzo miła starsza pani. Recepta była na tabletki antykoncepcyjne. Starsza pani zdecydowanie mocno zdziwiona popatrzyła na klientkę spod okularów-połówek i spytała:
- Proszę pani. Opakowanie ma dwadzieścia tabletek i pani ma zażyć jedną dziennie. Jak to się stało że pani zużyła je całe w dziesięć dni.
- No? Normalnie - odpowiedziała klientka zdecydowanie niegrzecznie.
- Ależ proszę panią czy pani na pewno zażywała jedną tabletkę?
- No tak...
- No to w jaki sposób się skończyły?
- No ja zażywam jedną dziennie i mój chłopak jedną do cholery.
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA