Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem

Tydzień temu wyszedłem od lekarza i pognałem prosto do apteki gdyż dowiedziałem się iż mam zapalenie płuc. Wszedłem więc do apteki i stanąłem za pewną kobietą. Podawała właśnie receptę sprzedawcy czy też jak wolicie farmaceucie, którym okazała się bardzo miła starsza pani. Recepta była na tabletki antykoncepcyjne. Starsza pani zdecydowanie mocno zdziwiona popatrzyła na klientkę spod okularów-połówek i spytała:
- Proszę pani. Opakowanie ma dwadzieścia tabletek i pani ma zażyć jedną dziennie. Jak to się stało że pani zużyła je całe w dziesięć dni.
- No? Normalnie - odpowiedziała klientka zdecydowanie niegrzecznie.
- Ależ proszę panią czy pani na pewno zażywała jedną tabletkę?
- No tak...
- No to w jaki sposób się skończyły?
- No ja zażywam jedną dziennie i mój chłopak jedną do cholery.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA