Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała

Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała chodząc, prawie przewracała, ciągle potykała. Zaniepokojeni tym faktem rodzice wezwali karetkę. babcia już mało kumata, ale bez problemu dala się zabrać na badania do szpitala. Pobrano jej krew, zrobiono kilka innych badań. Nic nie wskazywało na jakieś nieprawidłowości, problemy z błędnikiem czy inne dolegliwości. W końcu lekarz chcąc dokładnie obejrzeć nogi i miednicę babci poprosił o rozebranie jej. I wtedy okazało się, że ubierając w pośpiechu rano babcię włożyłam jej obie nogi w jedną nogawkę majtek i dlatego biedaczka nie mogła utrzymać równowagi.
REKLAMA

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku

Moja dziewczyna obudziła mnie w środku nocy i powiedziała, że właśnie miała niesamowicie erotyczny sen. Myślałem, że jest w nastroju do zabawy i zacząłem się do niej dobierać, ale ona odepchnęła mnie ze słowami "To nie był sen o Tobie"i parę chwil później już smacznie spała. A mnie tak rozbudziło pytanie, kto jej się śnił, że przez kolejne 2 godziny nie mogłem zasnąć.
REKLAMA

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko

Wracałem nawalony z imprezy i niedaleko domu miałem bliskie spotkanie z gołębiem samobójcą. Jakkolwiek mało prawdopodobnie by to nie brzmiało wleciał mi prosto w twarz i nabił solidne limo. Nikt mi nie wierzy, a do tego rodzice dali mi szlaban na imprezy do czasu aż nie powiem im co "naprawdę"się wydarzyło.
REKLAMA

REKLAMA