Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała

Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała chodząc, prawie przewracała, ciągle potykała. Zaniepokojeni tym faktem rodzice wezwali karetkę. babcia już mało kumata, ale bez problemu dala się zabrać na badania do szpitala. Pobrano jej krew, zrobiono kilka innych badań. Nic nie wskazywało na jakieś nieprawidłowości, problemy z błędnikiem czy inne dolegliwości. W końcu lekarz chcąc dokładnie obejrzeć nogi i miednicę babci poprosił o rozebranie jej. I wtedy okazało się, że ubierając w pośpiechu rano babcię włożyłam jej obie nogi w jedną nogawkę majtek i dlatego biedaczka nie mogła utrzymać równowagi.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA