Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała

Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała chodząc, prawie przewracała, ciągle potykała. Zaniepokojeni tym faktem rodzice wezwali karetkę. babcia już mało kumata, ale bez problemu dala się zabrać na badania do szpitala. Pobrano jej krew, zrobiono kilka innych badań. Nic nie wskazywało na jakieś nieprawidłowości, problemy z błędnikiem czy inne dolegliwości. W końcu lekarz chcąc dokładnie obejrzeć nogi i miednicę babci poprosił o rozebranie jej. I wtedy okazało się, że ubierając w pośpiechu rano babcię włożyłam jej obie nogi w jedną nogawkę majtek i dlatego biedaczka nie mogła utrzymać równowagi.
REKLAMA

W poprzedniej pracy miałem obiecany awans,

W poprzedniej pracy miałem obiecany awans, ale pewnego dnia szef powiedział mi, że mogę o nim zapomnieć bo jako jedyny byłem nieobecny na pogrzebie tragicznie zmarłej koleżanki z pracy. Wytłumaczyłem mu, że żona zaczęła akurat przedwcześnie rodzić i zamiast na cmentarz musiałem z nią jechać do szpitala. Facet mi powiedział, że nie ma dla mnie miejsca na wysokim stanowisku jeśli rodzina jest dla mnie ważniejsza niż firma. Zgodziłem się i jeszcze tego samego dnia złożyłem wypowiedzenie. Popłakał się i twierdził, że beze mnie firma sobie nie poradzi.
REKLAMA

Nie wiem z jakiego powodu drzwi na klatkę

Nie wiem z jakiego powodu drzwi na klatkę zawsze są u nas otwarte na całą szerokość. Ktoś podpiera je cegłą, ja za każdym razem je zamykam, ale znowu ktoś je podpiera. Nie byłoby w tym problemu, gdyby nie to, że po 1. wcale nie sprawia to że na klatce jest chłodniej, wręcz odwrotnie, wchodzi rozgrzane powietrze, po 2. na klatce lata pełno much, które gnieżdżą się w okolicznych śmietnikach i jak się wchodzi to po prostu trzeba się od nich oganiać po 3. bezdomny koczujący w krzakach nieopodal wchodzi na klatkę i tam sika w kącie, przez co jest potworny smród. Oczywiście wszyscy sąsiedzi na te wymienione rzeczy narzekają, ale nikt się nie przyzna kto otwiera te przeklęte drzwi.
REKLAMA

REKLAMA